FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Turniej dwójek czwartoklasistów w Kętach

W dniu 12 kwietnia 2018r. w sali gimnastycznej ZSG 2 w Kętach odbyła się IV runda rozgrywek mini piłki siatkowej dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięli udział czwartoklasiści z Millenium Porąbka, SP Nowa Wieś,  SP 1, 2 i 3 z Kęt  i Victoria Witkowice. Organizatorem imprezy był Siatkarski Ośrodek Szkolny przy ZSG 2 Kęty. Ogółem w zawodach wystartowało 14 zespołów dziewcząt i 13 drużyn chłopców, które rywalizowały w dwójkach.

Mecze w pierwszej fazie  rozegrano w grupach systemem ,,każdy z każdym” do 15 pkt. Po wy6jściu z grup dwa najlepsze zespoły zagrały pucharowo o wejście do finału A, gdzie zagrały o miejsca I-III, a przegrane zespoły zagrały o miejsca IV-VI w finale B.

W kategorii dziewcząt I m zajął zespół w składzie Anna Durańczyk-Nikola Domasik  z Witkowic pokonując drużynę SP 1 Kęty: Zuzanna Handy- Susan Kozłowski. III miejsce w tej grupie wywalczył team z Witkowic: Kornelia Gawęda- Barbara Dąbrowska, a na miejscu IV uplasował się I zespól SP Nowa Wieś.

W grupie chłopców zwyciężył zespół z Porąbki: Filip Prochot-Michał Główka,  II m zajęła druga para z Millenium: Maciej Stanclik-Szymon Pszczólka, Na III miejscu uplasowała się dwójka z SP 3 Kęty: Kamil Sadlik-Oskar Biegun, pokonując parę z SP 2 Kęty: Kamil Dubiel – Patryk Dwornik.

Po przedstawieniu klasyfikacji dokonano podsumowania całorocznych zmagań i nagrodzono medalami uczestników turniejów za miejsca I-III.

Klasyfikacja indywidualna po IV rundach rozgrywek Akademii Siatkówki w Kętach za rok szkolny 2017/18: