FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Sukcesy kolarzy z klubu Sokół Kęty

W ostatnich tygodniach zawodnicy klubu sportowego UKS Sokół Kęty odnieśli znaczące sukcesy. W ostatnią niedzielę, tj. 10 czerwca, w Pucharze Polski MTB w Wałbrzychu Magdalena Zielińska zajęła I miejsce w kategorii do lat 23. Wcześniej startowała w Pucharze Czech, gdzie zajęła V miejsce i w Pucharze Szlaku Solnego w Chochołowie 20 maja 2018r., gdzie zajęła I miejsce.

Również w zawodach MTB o Puchar Szlaku Solnego w Chochołowie wziął udział Bruno Długosz, który zajął I miejsce w kategorii dzieci. Tydzień później w Spytkowicach 27 maja również zwyciężył Bruno Długosz, a jego siostra, Maria Długosz, w kategorii Żak zajęła II miejsce. Z kolei w Pucharze Tarnowa w Zbylitowskiej Górze w kategorii młodzików zwyciężył Patryk Drabik, a III miejsce w kategorii do lat 23 zajął Rafał Loranc.