FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

"Estetyka przestrzeni publicznej ponad prywatny biznes"

Estetyka przestrzeni publicznej
ponad prywatny biznes”

to hasło promujące tegoroczną kampanię reklamową
Szkoły Języków Obcych KaBa.

Drodzy Klienci,

po 24 latach oklejania ogrodzeń, balustrad i fasad budynków naszymi afiszami mówimy NIE dla banerów i chaosu reklamowego, szpecącego nasze miasto.

Jesteśmy przekonani, że osoby zainteresowane nauką języków obcych odwiedzą naszą stronę internetową, facebooka i inne media społecznościowe, gdzie na bieżąco będziemy informować Was o naszych działaniach.

Nasza oferta na rok 2018/19

Od 27 sierpnia zapraszamy WSZYSTKICH zainteresowanych nauką języków obcych , zarówno osoby prywatne, dzieci, młodzież i dorosłych jak również klientów biznesowych do wzięcia udziału w kursach języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego na różnych poziomach zaawansowania.

  • DZIECI

Zapraszamy na lekcje pokazowe metodą Genki English w dniach 5-7 września.

GENKI ENGLISHnowoczesna metoda nauczania dzieci od 2 do 9 roku życia Słowo GENKI oznaczające w języku japońskim zabawę, energię i pełnię życia doskonale określa charakter nauki. Metoda została przeanalizowana przez badaczy z Harvard Graduate School, University of Newcastle oraz University of Oxford i została licencjonowana przez British Council na całym świecie.

  • MŁODZIEŻ I DOROŚLI

Ubiegłoroczny „Tydzień Otwarty” okazał się strzałem w dziesiątkę. Dlatego kontynuując dobre tradycje zapraszamy wszystkich do naszej szkoły w dniach 3-7 września na spotkania z lektorami, lekcje pokazowe, prezentacje, quizy, degustacje.....

Dlaczego aż „tydzień”? Bo każdy język, którego uczymy, ma swój dzień.

poniedziałek - francuski
wtorek – niemiecki

środa – hiszpański

czwartek – włoski

piątek – angielski

Swój udział w imprezach i lekcjach pokazowych należy zgłosić osobiście lub telefonicznie najpóźniej do 3 września. Liczba miejsc ograniczona !!!

  • OFERTA SPECJALNA

26 września to Europejski Dzień Języków. W ubiegłym roku urządziliśmy z tej okazji „Wieżę Babel” na kęckim rynku i konwersowaliśmy z native speakers w 6 językach. Na koniec wspólnie zatańczyliśmy Belgijkę. W tym roku zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych, drużyny rodzinne do Wielkiego Treasure Hunt śladami języków europejskich w naszym mieście. Imprezę objął swym patronatem Burmistrz Gminy Kęty.

Do wygrania ROCZNY KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO!

Szczegóły wkrótce.

ZAPRASZAMY!

Wszystkie informacje pod numerami telefonu: 608 306 196, 668 665 860

Szkoła Języków Obcych KaBa
Kęty, ul. Jana III Sobieskiego 18
http://kaba.szkola.pl/

Komentarze

Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...