FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

W sobotę w Kętach siatkarskie Derby Małopolski

Rywalizacja o mistrzostwo II ligi siatkarzy wkracza w decydującą fazę. W najbliższą sobotę rozpocznie się runda rewanżowa. W grupie V swoje mecze rozgrywają m.in. UMKS Kęczanin i MKS Andrychów. I właśnie te ekipy zagrają ze sobą już 1 grudnia w hali OSiR w Kętach. Początek spotkania o godz. 18:00.

Kęczanie w tegorocznych rozgrywkach, pomimo że właściwie nie zmienili składu od ubiegłego sezonu, spisują się rewelacyjnie. W dziewięciu meczach odnieśli siedem zwycięstw i tylko dwa razy schodzili z parkietu pokonanymi. Nasz zespół zajmuje 3 miejsce w tabeli. Ich najbliższy przeciwnik ma tylko trzy punkty więcej i jest liderem. W ostatniej kolejce podopieczni trenerów Marka Błasiaka i Macieja Gruszki pokonali u siebie jedną z ekip z czołówki tabeli – TKS Auto Partner Tychy. Kęczanie stracili w tym meczu tylko jednego seta. Andrychowianie pokonał natomiast u siebie rezerwy MKS-u Będzin 3:0.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na sobotni pojedynek obu ekip, który zapowiada się nad wyraz ciekawie. Dodatkowego smaku meczowi dodaje fakt, że przez wielu kibiców jest on traktowany jako siatkarskie derby Małopolski Zachodniej.

W przerwach pomiędzy setami zatańczy dla wszystkich kibiców Grupa Taneczna Funky z Kęt. Zespół prowadzony przez Sylwię Walczak wspierał już kęckich siatkarzy podczas występów w I lidze.

II liga siatkarzy (grupa V)
hala OSiR Kęty - 1 grudnia 2018 r. (sobota) godz. 18:00
UMKS Kęczanin Kęty – MKS Andrychów

Serdecznie zapraszamy!

Komentarze

Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...