FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

DNI KĘT 2019 i jubileuszowy koncert Krzysztofa Cugowskiego!

Zapraszamy na coroczne obchody święta miasta – Dni Kęt 2019. Trwające trzy dni świętowanie (14 -16 czerwca) obfitować będzie w mnóstwo atrakcji dla wszystkich mieszkańców.

Jak co roku na terenach rekreacyjnych przy ul. Sobieskiego (TS Hejnał) specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy wiele ciekawych wydarzeń – od animacji dla dzieci, poprzez kino plenerowe, dyskotekę, kabaret oraz występy gwiazd muzyki rozrywkowej.

Główną atrakcją piątkowego popołudnia będzie Festiwal Kolorów oraz dyskoteka z Radiem Bielsko.

W sobotę na najmłodszych czekać będzie mnóstwo atrakcji. Na estradzie wystąpią również znani, lokalni muzycy.

Gwiazdą wieczoru będzie KRZYSZTOF CUGOWSKI wraz z ZESPOŁEM MISTRZÓW. Będzie to niecodzienny jubileuszowy koncert niekwestionowanej gwiazdy polskiej sceny muzycznej w towarzystwie tak znakomitych muzyków, jak Jacek Królik, Robert Kubiszyn, Cezary Konrad i Tomasz Kałwak. 50 lat pracy artystycznej na 100%.


Niedziela to czas na rodzinne spędzanie czasu i tutaj nie zabraknie licznych atrakcji i gier dla najmłodszych oraz seansów kina plenerowego. W niedzielę scena należeć będzie do Kabaretu pod Wyrwigroszem.


Wieczorem na estradzie wystąpi LANBERRY, czyli Małgorzata Uścisłowska – polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. W 2015 zadebiutowała na rynku fonograficznym singlem „Podpalimy świat”, z którym dotarła do 19. miejsca na AirPlay – Top, liście najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.


Na uroczyste otwarcie Dni Kęt zapraszamy w piątek 14 czerwca na kęcki rynek, gdzie młodzież z okolicznych szkół będzie miała okazję wziąć udział w grze miejskiej.

ZAPRASZAMY!    


Komentarze

Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...