FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Kolejne sukcesy kolarzy Sokoła Kęty

Życiowy sukces odniosła wychowanka UKS Sokół Kęty Marta Lach zwyciężając na 2 etapie  wyścigu kolarskiego w Festival Elzy Jacobs w Stainfort w Luksemburgu na dystansie 107 km.
Zawodnicy UKS Sokół Kęty startowali na szosie w Pucharze Polski w Krasnobrodzie koło Zamościa. Dla Juniorów młodszych były to eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

W sobotę w  jeździe indywidualnej na czas w kategorii juniorów młodszych 3 miejsce zajął Ignacy Chmielewski, a w niedzielę dobre 10 miejsce w kategorii juniorów zajął Michał Lach i 12 miejsce zajął Wojciech Węglorz w kategorii Juniorów młodszych. W sobotę w kolarstwie górskim w Pucharze Polski w Wałbrzychu zwyciężyła w kategorii żak Maria Długosz.

W niedzielę w Rabie Wyżnej odbyła się druga seria wyścigu Podhale Tour. W kategorii do lat 13 zwyciężyła również Maria Długosz, a wśród chłopców 4 miejsce zajął Michał Czerniawski. W kategorii do lat 10 Kinga Drabik zajęła 3 miejsce, a wśród chłopców również 3 miejsce zajął Konrad Żmuda. W kategorii do lat 15 zwyciężył  Benedykt Długosz.