FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Jak nie my, to kto?

W lutym br. pożegnaliśmy założycielkę i wieloletnią prezes Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych, Ich Bliskich i Przyjaciół „Jeden Drugiemu”, panią Józefę Bakalarską. Stowarzyszenie działa jednak nadal (nieprzerwanie od 1999 roku), realizując myśl zawartą w swojej nazwie. 

W czwartki o godz. 16.00 spotykają się osoby (ok. 20) należące do grupy Każdy Może Być Artystą. Śpiewamy, tańczymy, piszemy wiersze, jednym słowem działamy artystycznie. Zwieńczeniem naszych działań będzie przedstawienie dla uczczenia 20 lat istnienia Stowarzyszenia. Nie mamy stałej siedziby, ponieważ uznaliśmy, iż zamknięta przestrzeń uwięziłaby nasze twórcze dusze. Można nas zatem spotykać (i poznać!) w różnych miejscach naszego miasta, najczęściej w plenerze – a to w parku, już wkrótce wśród kwitnących lip, a to nad Sołą czy na Rynku. Ale chętnie odwiedzimy również osoby, które nas do siebie zaproszą. Ostatnio gościliśmy w ogrodzie pana Krzysztofa Majdaka. Były śpiewy, były tańce, dużo śmiechu i … pieczone kiełbaski.

Zapraszamy więc do wspólnej, kreatywnej zabawy. Kontakt dla zainteresowanych i bliższe informacje – Dawid Kwiatoń, tel. nr 539 386 856.

Komentarze

Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...