FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Dzień EKO–Dziecka z Domem Kultury w Kętach

Gotowi na oceaniczną podróż w otchłań pełną zabawy? Zapraszamy na Dzień EKO – Dziecka z Domem Kultury w Kętach już 1 czerwca 2019 od 15:30!

Imprezę plenerową poprzedzi Rodzinny Rajd Rowerowy. Na uczestników czekają: przygoda, piękne widoki, rodzinna sobota w sportowym EKO-klimacie, a także coś pysznego na mecie! Trasa to prawie 22 km na terenach Gminy Kęty. Jak co roku przewidujemy nagrody dla Najmłodszego i Najstarszego Uczestnika Rajdu, a także dla Najliczniejszej Rodziny.  Rodzinny Rajd Rowerowy zorganizowany jest pod patronatem Burmistrza Gminy Kęty.


Na młodych odkrywców podczas imprezy plenerowej Dzień EKO – Dziecka czekają atrakcje:

· program artystyczny w wykonaniu dzieci i młodzieży z sekcji działających przy Domu Kultury w Kętach,

· dmuchańce i liczne animacje,

· warsztaty artystyczne i naukowe,

· quizy i konkursy z nagrodami,

· rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Co skrywa ocean?" - nasza galeria na I piętrze zamieni się w oceaniczną otchłań pełną EKO - skarbów,

· smaki, które kochają przedszkolaki, bo cóż jest lepszego niż lemoniada albo pyszny sok w letni dzień,

· swoją pracę pokażą nam również pasjonaci z Koła Pszczelarzy w Kętach.

AHOJ PRZYGODO!

Przy okazji organizujemy ważną akcję. Jeżeli macie możliwość, zabierzcie coś dla naszych małych milusińskich przebywających w OTOZ Animals Oddział Oświęcim.

Karma, zabawki, legowiska, środki lecznicze (informacje na plakacie poniżej) - wszystko to, co może przyspieszyć ich powrót do zdrowia i dodać trochę koloru w ich psim i kocim życiu.

Potrzeby schroniska: http://otozanimalsoswiecim.pl/potrzeby-schroniska/

ZBIÓRKA: 1 czerwca 2019 w godz. 7.00 - 18.00 na portierni Domu Kultury w Kętach
kontakt: 33 844 86 74


WIEMY, ŻE MACIE TĘ MOC!

SPONSOREM GŁÓWNYM WYDARZENIA JEST OPERATOR GAZOCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH GAZ-SYSTEM S.A.

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM jest spółką odpowiedzialną za przesył gazu ziemnego oraz zarządzanie najważniejszymi gazociągami w Polsce. Na terenie gminy Kęty GAZ-SYSTEM realizuje kluczową inwestycję, tj. gazociąg Skoczów - Komorowice - Oświęcim. Ważną korzyścią dla gminy będzie odprowadzany corocznie podatek od nieruchomości. Będzie to kwota regularnie wpływająca do budżetu, którą można przeznaczyć na potrzeby mieszkańców i społeczności lokalnych.

Wszystkie inwestycje GAZ-SYSTEM są prowadzone z zastosowaniem nowoczesnych technologii i systemów zabezpieczeń oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw wszystkich interesariuszy.

Więcej informacji na stronie: www.gaz-system.pl

Komentarze

Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...