FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Wiele nowości już od września w kęckiej "Dwójce". Do takiej szkoły aż chce się wracać

Nowoczesne komputery w bibliotece i nowe okna w trzech salach lekcyjnych to nie jedyne zmiany, jakie zastaną uczniowie kęckiej „Dwójki” po powrocie z wakacji. Będzie czekać na nich także 24-stanowiskowa pracownia językowa, wymalowane toalety na wszystkich piętrach i szatnie w słonecznych kolorach przy sali gimnastycznej.

Jak poinformowała wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Kętach Halina Młocek, 8 zestawów komputerowych z oprogramowaniem do biblioteki i pokoju nauczycielskiego na kwotę blisko 11,7 tys. zł zakupione zostało ze środków przekazanych przez Radę Rodziców. Jeszcze większą sumę, bo prawie 32,5 tys. zł, Rada Rodziców przeznaczyła na sfinansowanie pracowni językowej. 9 szt. okien do trzech klas od strony południowej budynku na I, II i III piętrze zakupiono i zamontowano ze środków Budżetu Gminy Kęty w ramach Planu Finansowego szkoły. Ta inwestycja pochłonęła 43,5 tys. zł.

Szkolni konserwatorzy wymalowali już toalety na parterze i piętrach budynku, szatnie przy sali gimnastycznej i dyżurkę pani woźnej. Koszt materiałów wyniósł 1200 zł.

Aktualnie trwa wymiana instalacji elektrycznej wraz z malowaniem w sali nr 31. To koszt ponad 24 tys. zł. Remont finansowany jest z budżetu placówki.

Ponadto, na okres jesienno-zimowy, gdy pogoda nie będzie już sprzyjała zabawom na świeżym powietrzu, planowana jest modernizacja przyszkolnego placu zabaw.

Komentarze

Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...