FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Bieg Mikołajkowy dla Emilki! Zapraszamy 8 grudnia!

8 grudnia 2019 roku rusza kolejna akcja „Pomaganie przez bieganie”. Kęckie Harpagany wraz z 14. Gromadą Zuchową Małe Harpagany oraz Fundacją Krzyż Dziecka organizują „Bieg Mikołajkowy dla Emilki”.

Tym razem spotykamy się o godzinie 10:00 w Parku Miejskim koło OSiR-u. Po raz kolejny wspieramy Emilkę, która pomimo przeciwności losu dzielnie walczy i tak jak my od czasu do czasu biega ze swoją rodziną. Emilka wzięła udział w I, II, III i IV Biegu Integracyjnym "Pamięci Ani" w Pisarzowicach oraz w zeszłorocznym Biegu Mikołajkowym, biegnąc u boku Kęckich i Małych Harpaganów. Tym razem to my pobiegniemy dla niej.

Emilka to urocza 11-letnia dziewczynka, która urodziła się w zamartwicy, ma porażenie mózgowe czterokończynowe i padaczkę pourazową lekoodporną. Jest dzieckiem leżącym, nie mówi, próbuje korzystać z komunikacji niewerbalnej. Emilka ma cudownych rodziców i trójkę rodzeństwa, którzy starają się ją wspierać na każdym kroku. Pomóżmy im choć po części ulżyć w trudach dnia codziennego.

Tym osobom, które dopiero rozpoczynają przygodę z bieganiem, proponujemy krótki dystans 1km lub 1,5 km. A zaprawieni biegacze mogą zrobić wielokrotność kółek. Jest możliwość pokonania trasy spacerem, z kijkami, rowerem, hulajnogą czy z wózkiem. Każdy kto się pojawi na Kęckim Biegu Mikołajkowym, otrzyma pamiątkową naklejkę.

Zaproście znajomych, ciocie, wujków, babcie i dziadków. Zabierzcie żony, mężów i dzieci. Trasa dla każdego. Liczy się intencja, a nie dystans. Im nas będzie więcej, tym lepiej. Pokażmy światu, że Kęty umieją i chcą pomagać!

8 grudnia 2019 r., godzina 10:00, miejsce - Park Miejski w Kętach koło OSiR-u

Zachęcamy wszystkich do wsparcia naszej akcji. Warunkiem uczestnictwa w biegu jest wrzucenie minimum 10 zł do puszki dla Emilki.
Nr zbiórki 2019/5070/OR. zbiorki.gov.pl.

Można także dokonywać wpłat na konto:
Fundacja Krzyż Dziecka
ul. Skotnica 3c,
43-332 Pisarzowice
nr konta 48 8134 0002 0000 8006 2000 0010
z dopiskiem NA WÓZEK DLA EMILKI.

Z całego serca dziękujemy w imieniu Rodziców Emilki jak i swoim.

Do zobaczenia !!!

Organizatorzy


Komentarze

Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...