FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Zakończyła się III kolejka rozgrywek ALF Nowa Wieś

W czwartek i piątek (20-21 kwietnia) odbyły się mecze III kolejki Amatorskiej Ligi Futbolowej na Orliku w Nowej Wsi.

W czwartkowym meczu Atletico Killers rozgromiło Pazdany 9:3. O ile w pierwszej połowie strata była zaledwie dwupunktowa, o tyle w drugiej połowie urosła do sześciu goli. Podczas rozgrywek świetnie zaprezentowali się Kalisz strzelający pięć bramek oraz Sokołowski - trzy. Być może dzięki takiej postawie Killersi przełamali swoją złą passę - od początku sezonu zaliczyli dwie klęski. W drugim spotkaniu wieczoru K-3 od samego początku zaakcentowało, że są liderami. Bez zbędnego wysiłku zakończyli pierwszą część spotkania 4:1, a w drugiej - zwiększyli przewagę nad Oldboysami na 6:2. Z czego najlepsi - Hawro zdobył trzy gole, a Grządziel - dwa.

Piątkowy wieczór dostarczył kolejnych emocji. Włatcy Stadionuf bez pardonu ograli Kojoty 9:0. Już po pierwszej połowie, trudno było się spodziewać, że Kojoty odrobią pięciopunktową przewagę, skoro na swoim koncie nie miały jeszcze żadnego gola. Z kolei Ogry zwyciężyli Despearado Team 4:2, mimo, że po pierwszej części, po bramce Biesa prowadzili 1:0. Tym samym Kęckie Ogry przełamały niefart i zdobyły upragnione zwycięstwo. Najlepszymi strzelcami tego dnia byli Gaweł z trzema bramkami oraz Kurec, Puchała i Bies - po dwa gole. Mecz FC Andrychów - Bajern Kęty został przełożony.

Podsumowanie:

20 kwietnia  (czwartek)

godz. 19:30 - Pazdany Andrychów - Atletico Killers 3:9 (1:3)
gole: Krawczyk (1), Skawiński (1), Wojewodzic (1) - Sokołowski (3), Kalisz (5), Wieczorek (1)

godz. 20:30 - K-3 - Oldboys Beskid Andrychów 6:2 (4:1)
gole: Hawro (3), Grządziel (2), Jekiełek (1) - Książek (1), Łysoń (1)

21 kwietnia (piątek):

godz. 18:30Andrychów FC - Bajer - mecz został przełożony na 4 maja godz. 18.30!!!
[Aktualizacja z 5 maja] Andrychów FC - Bajer 7:0 (3:0) *
gole: Kubacka (3), Kozłowski (2), Zwieńczak, Cholewka

godz. 19:30Kojoty - Włatcy Stadionuf  9:0 (5:0)
gole: Gaweł (3), Kurec (2), Puchała (2), Królicki (1), Wróbel (1)

godz. 20:30Kęckie Ogry - Desperado Team 4:2 (0:1)
gole: Chwierut (1), Rusek (1), Jurecki (1), Adamus (1) - Bies (2)

Spotkania w ramach IV kolejki odbędą się w przyszłym tygodniu - 26-27 kwietnia.