FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Kęty zwyciężają w Pucharze Polski

W weekend 20-21 maja odbyła się II runda Pucharu Polski OPEN w Strzelectwie Sportowym. Wśród wielu zawodników z całej Polski zobaczyliśmy również reprezentantów naszego powiatu z KS LOK Bastion Kęty. Zawody zostały rozegrane w ośmiu konkurencjach.

W konkurencji pistoletu pneumatycznego najlepszy okazał się zawodnik Bastionu Kęty Grzegorz Kościelnik. Uzyskując wynik 381 pkt. z dużą przewagą pokonał pozostałych 42 konkurentów. Bardzo dobry wynik i duże oczekiwania na drugą część sezonu z Mistrzostwami Polski jako imprezą główną. W tej konkurencji wystąpiło również dwoje innych reprezentantów Bastionu. Oboje poprawili swoje najlepsze dotychczasowe wyniki. Michał Gajdziszewski, nasz utalentowany junior sklasyfikowany został na 16 miejscu, natomiast stawiająca pierwsze kroki na takim poziomie Gosia Chylaszek ostatecznie znalazła się na 30 miejscu.

W konkurencji karabinka pneumatycznego oglądaliśmy kolejną mieszkankę Oświęcimia Alicję Krawiec. Po dobrym występie i 373 pkt. uplasowała się ostatecznie na czwartym miejscu.

Forma naszych zawodników rośnie i czekamy na ich kolejne występy. Kolejny start kontrolny to III runda Pucharu Polski w Zielonej Górze na początku czerwca, a potem już starty w Mistrzostwach Polski we Wrocławiu.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim i czekamy na kolejne miłe wiadomości ze strzelnic w kraju.