FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Wyniki kolarzy UKS Sokół Kęty

8 czerwca młodzicy UKS Sokół Kęty startowali w wyścigu kolarskim „O Srebrny Pierścień Krakowa”. Trasa biegła wokół rynku w Krakowie. Zwyciężył Dawid Lenart i on otrzymał pierścień, drugie miejsce zajął Damian Żmuda.

10 czerwca w Białej Prudnickiej Magdalena Zielińska zajęła 3 miejsce w wyścigu kolarskim o Puchar Polski.

18 czerwca w wyścigu „O Puchar Prezesa Chochołowskich Term” w kategorii kobiety open zwyciężyła Magdalena Zielińska. W kategorii juniorek drugie miejsce wywalczyła Klaudia Powroźnik, a w kategorii młodzików zwyciężył Dawid Lenart, czwarte miejsce zajął Damian Żmuda, piąte Patryk Drabik, a szóste Józef Maj.