FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Beskidianathletic 2017

Za nami największa impreza lekkoatletyczna na Podbeskidziu. 17 czerwca na stadionie Sprintu w Bielsku Białej odbył się Międzynarodowy Miting „Beskidianathletic”, w którym jak co roku wzięło udział bardzo wiele klubów z Polski, Czech, Włoch, Serbii, Ukrainy, Litwy oraz Niemiec. Organizatorzy odnotowali 564 osobostartów w części porannej zawodów, gdzie startowały dzieci i młodzicy oraz 327 osobostartów w części popołudniowej zawodów, gdzie startowali Juniorzy.

Tak wysokie zainteresowanie zawodami świadczy również o bardzo wysokim poziomie sportowym tej imprezy.

W części porannej mogliśmy śledzić poczynania naszych młodzików z Tempo Kęty, którzy wywalczyli dwa medale. Ten najcenniejszy, bo złoty, zdobyła Wiktoria Sachmerda w skoku wzwyż, pokonując rywalki oraz poprzeczkę zawieszoną na wysokości 145 cm. Z wywalczenia podium cieszyła się także Zuzanna Tuchowska, startująca w konkursie skoku w dal dzieci. Zuzia, uzyskując wynik 4,60 m, zdobyła medal brązowy. Bardzo dobry wynik na zawodach uzyskał Łukasz Puchała, który dystans 100 m pokonał w czasie 12,22 s.

Wszystkim zawodniczkom trenera Tomasza Sysaka gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.