FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Rozgrywki o Puchar Burmistrza Gminy Kęty - relacja

Liga ALF w rundzie wiosennej stworzyła nowy produkt pod nazwą Rozgrywki o Puchar Burmistrza Gminy Kęty Pana Krzysztofa Jana Klęczara. Z dziesięciu drużyn biorących udział w Finale znalazły się drużyny: Andrychów FC oraz K3. Finał odbył się we wtorek 27 czerwca o godz.19:00.

Sędzią w tej potyczce był Szymon Krawczyk. Na mecz przybyli zaproszeni goście z Urzędu Gminy Kęty. Mecz finałowy gorąco kibicowali -  zastępca burmistrza Rafał Ficoń oraz dyrektor Wydziału Infrastruktury Społecznej Tomasz Bielecki. Obaj panowie po zakończonym meczu wręczali ufundowane przez Gminę Kęty puchary oraz medale dla głównych bohaterów spotkania finałowego.

Samo spotkanie trochę zawiodło kibiców zgromadzonych na Vew Village Stadium. Spodziewano się dogrywki, a nawet rzutów karnych. Niestety andrychowianie po raz kolejny stali się barierą nie do przejścia. Nalef i spółka zagrali bardzo twardo i zdecydowanie w defensywie oraz skutecznie w działaniach ofensywnych. Do przerwy wynik nie pozostawiał złudzeń 4:0 dla AFC. Druga odsłona to niezła gra K3, które nie mając nic do stracenia atakowało. Dzięki zmasowanym atakom Grządziel strzela gola na 1:4, ale to wszystko, na co było stać team K3 w tym spotkaniu. Ostatecznie ekipa z Andrychowa sięga po raz pierwszy po puchar ligi. Dla K3 zostaje nagroda pocieszenia w postaci statuetki dla najlepszego strzelca rozgrywek pucharowych. W tej edycji najlepiej celownik miał nastawiony Adam Hawro, strzelając podczas spotkań pucharowych 7 goli.

Gratulacje dla uczestników finału oraz podziękowania dla burmistrza Gminy Kęty - Krzysztofa Jana Klęczara za patronowanie rozgrywkom pucharowym oraz za ufundowanie statuetek oraz medali dla uczestników spotkania.