FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Ankieta LGD „Dolina Soły”

Szanowni Państwo!

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Soły” opracowuje Lokalną Strategię Rozwoju na lata 2014-2020, która będzie wdrażana na terenie następujących Gmin Brzeszcze, Chełmek, Kęty, Oświęcim oraz Wieprz.

Z uwagi na fakt, że w nowej strategii zdecydowana większość środków przeznaczona będzie na rozwój przedsiębiorczości oraz tworzenie nowych miejsc pracy, koniecznym jest przeprowadzenie analizy obecnej sytuacji w tym zakresie.

Poniższa ankieta pozwoli zdiagnozować potrzeby lokalnych przedsiębiorców oraz zaplanować zapisy Lokalnej Strategii Rozwoju tak, aby ogłaszane w najbliższych latach nabory wniosków, pozwoliły na przekazanie pomocy finansowej jak największej liczbie firm działających w naszym regionie.

Dziękujemy za wypełnienie ankiety!

>>> ANKIETA <<<

Zarząd Stowarzyszenia LGD "Dolina Soły"
www.dolinasoly.eu

Komentarze

  • Tadeusz 2015-07-17 17:00:51
    Już się otwiera.Jest OK.Ciekaw jestem ule osób odpowie...

  • Tadeusz 2015-07-17 09:09:03
    Niestety ankieta się nie otwiera,więc trudno odpowiedzieć na:"potrzeby lokalnych przedsiębiorców oraz zaplanować zapisy Lokalnej Strategii Rozwoju tak, aby ogłaszane w najbliższych latach nabory wniosków, pozwoliły na przekazanie pomocy finansowej jak największej liczbie firm działających w naszym regionie." Lokalna grupa potrzebuje dodatkowej diagnozy...I ten język.. Chyba się zestarzałem.

  • Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...