FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Pożar na Czajkach [aktualizacja]

Nasi strażacy walczą z pożarem, który przed kilkunastoma minutami wybuchł na ul. Czajki w Kętach. Ogień zauważono na beli słomy, szybko jednak zaczął się rozprzestrzeniać.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, jedna osoba poparzyła się, usiłując ugasić pożar. Na miejsce wezwano więc ambulans, który przetransportuje ją do szpitala.

Strażacy próbują aktualnie przeorać część objętego ogniem ścierniska, by uniemożliwić płomieniom dalsze przemieszczanie.


AKTUALIZACJA:

Pożar, który zagrażał budynkowi mieszkalnemu i jednemu z zakładów produkcyjnych na szczęście sprawnie udało się ugasić. W akcji uczestniczyły dwa zastępy OSP Kęty i załoga Pogotowia Ratunkowego.

Medycy udzielili pomocy poszkodowanemu mieszkańcowi, który próbował na własna rękę ugasić ogień. Doznał on lekkich poparzeń skóry twarzy i opalił włosy, na szczęście nie wymagał hospitalizacji.

Strażacy podejrzewają, że przyczyną pożaru mogło być zaprószenie ognia przez osoby postronne. Spaleniu uległo 7 beli słomy oraz fragment ścierniska, które dla bezpieczeństwa zostało przelane i zaorane.

Komentarze

  • zawrat44 2015-08-07 13:50:22
    Obciążyć kosztami akcji gaszenia, to następnym razem zanim zrobi taką głupotę to wyobrażnia zadziała.

  • czajki111 2015-08-07 00:17:25
    Opalając kaczke na sciernisku spowodował pożar,sąsiad debil to mało powiedziane

  • Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...