FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

DJ ChrisDaNoiz i DJ Lazar rozbujali kęcki stadion!

To był strzał w dziesiątkę! Dyskoteka pod gwiazdami, która zakończyła pierwszy dzień tegorocznych Dni Kęt przyciągnęła pod scenę setki miłośników muzyki klubowej. Uczestnicy zgodnie przyznali, że DJ ChrisDaNoiz i DJ Michał Lazar stanęli na wysokości zadania. 

- Stwierdziliśmy, że złożymy oficjalny wniosek, aby takie imprezy odbywały się na stadionie przynajmniej raz w tygodniu - zapowiada Karolina z Nowej Wsi, która bawiła się razem z przyjaciółmi.- Świetna muzyka, światła, genialna atmosfera, a nad głową gwiazdy... czego chcieć więcej? - dodała z uśmiechem nastolatka.

Dla każdego, kto ma ochotę na powtórkę lub przegapił piątkową imprezę mamy dobrą wiadomość - kolejna dyskoteka pod gołym niebem odbędzie się już dziś, ale tym razem poprowadzi ją Radio Bielsko!

Zapraszamy także na koncerty Gwiazd Dni Kęt 2016! O godz. 17.00 na scenie wystąpi Natalia Szroeder, o godz. 19.00 - Krzywa Alternatywa, a o godz. 21.30 - zespół IRA!

Nie przegap tej imprezy! Czekamy na Ciebie!

 

Komentarze

  • asia670 2016-07-16 18:52:27
    do Pani Karoliny z N.Wsi-proponuje stadion w Nowej Wsi raz w tygodniu.ok? bo nie każdy ma ochote słuchac o 2 w nocy łupaniny i przewracać sie z boku na bok próbując zasnąć,mając pozamykane wszystkie okna w mieszkaniu i w perspektywie ranne wstawanie do pracy.Nie wszyscy są urzędasami od pon-do pt do 15,albo mieszkają kilka km od stadionu.

  • Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...