FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Finał Szlachetnej Paczki już za TRZY DNI!

Drodzy Kęczanie i nie tylko, wszyscy ludzie dobrej woli… W rejonie Kęty zostało tylko osiem rodzin, które czekają na świąteczną pomoc. Jeszcze wczoraj odwiedzaliśmy niektóre z nich.
Potrzeby rodzin są takie zwykłe, codzienne: długoterminowe artykuły żywnościowe, środki czystości, czasami jedna para zimowych butów dla dziecka, czy blender do miksowania posiłków dla osoby z chorobą nowotworową.

Zachęcamy Państwa, aby skrzyknąć się w pracy, w szkole, w gronie znajomych, z rodziną i przygotować pomoc dla wybranej rodziny.

M O Ż E S Z    P O M Ó C  I   T Y !

Wystarczy wejść na stronę SZLACHETNEJ PACZKI i kliknąć WYBIERAM RODZINĘ, a potem poszukać rejonu Kęty. Avanti! Do dzieła!

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji:
Artur Bielec – lider rejonu tel. 664 800 733
Ilona Kula – lider zespołu tel. 600 033 507
Magda Kanik – lider zespołu tel. 781 342 970

Komentarze

  • plusewaplus 2017-12-16 13:31:38
    Zaduma,wspomnienia i modlitwy czas Boże Narodzenie- Jezus jest wśród nas! Gdy "cimno i zimno" ,a dom ?-drogi szmat odnajdziesz swą ścieżkę -BO NIE JESTEŚ SAM. Tyle dobra w koło-rąk pomocnych las, Już nie pytaj -zaco ?! i "dlaczego ja?! Dziś serce dostałeś- jutro zanieś sam, powiedz tym co płaczą że NIKT NIE JEST SAM ! Nie trzyj już cebuli! minął płaczu czas Nadzieję dostałeś i miłości dar Na białym obrusie uśmiecha się " w nas" Byś nie bał się więcej! BO NIE JESTEŚ SAM! SZLACHETNA PACZKA ?dar możliwości lepszego życia, zauważania drugiego człowieka i dobra w nim, dla niektórych to być-albo nie być.Pomagają przetrwać trudne momenty w życiu, ułatwiają powrót do zdrowia.... BIEGOWA GRUPA HARPAGANÓW KĘCKICH ,którzy swym Harpagańskim biegiem torują drogę aby Ci było łatwiej iść. Mnóstwo otwartych serc DARCZYŃCÓW,którzy dzieląc się z Tobą czują radość z tego że Ty się cieszysz. mnóstwo l anonimowych ludzi ,którzy nie chcą się ujawniać ,a podziękować możesz mi najlepiej słowem przekazanym na Fb ( ;) ) i modlitwą .Mrówcza praca Zbyszków, ,Marcinów , Madzi , dziesiątki osób ,którzy poświęcają Ci swój czas,dzielą się swoją radościa i dają Ci nadzieję. .a wśród nich dwie małe mróweczki- KASIA i JUSTYSIA-są blisko, ,jak płaczesz i zapewniają,że nie jesteś sam Ukłony dla KECKICH HARPAGANów ! ( ewabrycz)

  • Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...