FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Kęcki Rynek zapachniał wiosną i wielkanocnymi przysmakami


Na scenie zaprezentował się dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca "Małe Kęty" działający w Domu Kultury w Kętach, a w Przeglądzie Piosenki Wiosennej udział wzięły dzieci i młodzież z Niepublicznego Przedszkola „Pod Dębami” w Malcu, ZSG nr 2 w Kętach, ZSP w Witkowicach, ZSP nr 3 w Kętach, ZSG nr 1 w Kętach, SPWP nr 8 w Kętach, ZSP w Bulowicach, PZ nr 11 Szkół Ogólnokształcących im. St. Wyspiańskiego w Kętach. Dzieci mogły brać udział w konkursach z nagrodami oraz szukać na terenie Rynku zagadek ukrytych przez wielkanocnego zajączka. Interesującą atrakcją była także sympatyczna oślica Maja, którą można było pogłaskać. Dużą popularnością cieszył się także żurek, który można było bezpłatnie degustować. W malowanie pisanek włączyli się Przewodniczący Rady Miejskiej w Kętach Marek Nycz, Radna Mirosława Nycz, Młodzieżowa Rada Miejska, policjanci. Warsztaty artystyczne zorganizowane zostały przez dzieci i opiekunów Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Kętach. W Jarmarku Wielkanocnym uczestniczyli także Burmistrz Gminy Kęty Krzysztof Jan Klęczar oraz jego I Zastępca Rafał Ficoń.  

Specjalne podziękowania kierujemy do:
sponsorów: Piekarni Piskorek oraz Fermy Kur w Bulowicach, którzy zaopatrzyli nas w produkty do żurku oraz Producenta Figurek Czekoladowych COSMO Sp. z o. o. z Kobiernic – fundatora upominków
współorganizatorów: Pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Malcu, które przygotowały degustację żurku oraz do dzieci i pedagogów z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Kętach prowadzących warsztaty artystyczne.

Komentarze

  • jasiek 2016-03-22 07:12:19
    Super, było miło, wesoło i świątecznie. Brawo Panie Burmistrzu. Malkontenci tacy którzy piszą negatywy na forum gazety krakowskiej niech zobaczą jak się ludzie bawią. :-)

  • Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...