FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Kęty w „sieci” po nowemu

Długo wyczekiwana, nowa odsłona internetowego serwisu informacyjnego Gminy Kęty właśnie ujrzała światło dzienne. Jak łatwo można zauważyć, od tej działającej dotychczas różni się przede wszystkim swą przejrzystą, dwudzielną strukturą, nowymi funkcjonalnościami oraz nowoczesną, kafelkową szatą graficzną.

Nowa strona Kęt pozwala na szybsze i łatwiejsze wyszukiwanie artykułów oraz danych interesujących internautów. Wiadomości dotyczące pracy Urzędu Gminy Kęty i Rady Miejskiej w Kętach znajdują się na osobnej podstronie, drugi adres (INFO Kęty) poświęcony został pozostałym newsom, czyli m.in. kulturze, sportowi i publicystyce związanej z bieżącymi wydarzeniami. Obie spaja jednak wspólna strona główna.

Do największych ułatwień w korzystaniu z serwisu należy także rezygnacja z ruchomego, rozwijanego menu, które sprawia użytkownikom sporo trudności, zwłaszcza, gdy witryna przeglądana jest nie na komputerze, ale za pomocą mobilnych urządzeń dotykowych. Interesująca nas zakładka już nigdy nam nie „ucieknie” spod palca! Kolejną nowinką jest system pozwalający na dodawanie komentarzy do artykułów. Wierzymy, że ta funkcjonalność doprowadzi do nawiązania się interesujących dyskusji związanych z życiem naszej gminy i ożywi naszą stronę.

Także miłośnicy nowoczesnego designu znajdą tu coś dla siebie. Starsze artykuły nie będą zbyt szybko „znikać” na kolejnych podstronach. Przesuną się w dolną część witryny, gdzie będą wyświetlane jako kafelki zawierające tytuł newsa oraz jego krótkie streszczenie.

Zapraszamy i życzymy wielu pozytywnych wrażeń!


Komentarze

 • pelsta 2015-06-08 08:25:49
  Dziękuję za przekazanie mojej uwagi projektantowi strony. Ale czy zamierza on zareagować? Po otwarciu strony trzeba przewinąć ją o prawie dwa ekrany aby zobaczyć prognozę pogody i pierwszy news. Posiadam aktualną wersję Firefox. Zaktualizowałem IE do wersji 11 i nadal to samo :(

 • admin 2015-05-20 07:38:52
  Dziękujemy za wszelkie uwagi odnośnie funkcjonalności strony, niezwłocznie przekażemy je projektantowi strony.

 • pelsta 2015-05-19 20:30:25
  Czy można prosić o przeprojektowanie strony? Z włączonym panelem bocznym w Firefoxie strona się rozjeżdża jak to pokazałem na zrzucie ekranu. http://wstaw.org/m/2015/05/19/screen1.jpg Podobnie jest w Internet Explorer 10 http://wstaw.org/m/2015/05/19/screen2.jpg http://wstaw.org/m/2015/05/19/screen3.jpg

 • ogr 2015-05-19 15:07:59
  Wracając do tematyki artykułu. Proszę o obciążenie finansowe w wysokości 9 tysięcy zł osobę, która wybrała wykonawcę i zaakceptowała nowy portal. Obecny wygląd jak z zeszłego wieku, braki w standardach, dziurawy cms to wszystko źle świadczy o tej osobie i braku jej kompetencji. Proszę o ustosunkowanie się do mojej prośby w informacji otwartej dla wszystkich mieszkańców. Poprzednia strona była brzydka, ale przy tej była piękna i niesamowicie funkcjonalna, a przede wszystkim można było bez problemu korzystać z niej na komórkach.

 • admin 2015-05-19 14:48:55
  Przypominamy, że zgodnie z punktem 5 regulaminu forum: Komentarz dodany do konkretnego artykułu musi dotyczyć tylko tego artykułu. Komentarze o innej treści nie będą publikowane. Jednocześnie w punkcie 7 zabrania się: umieszczania wiadomości niezgodnych z tematyką wątku i treścią informacji

 • ogr 2015-05-19 14:25:23
  Troll Ma(ł)o Zedong znowu w swoim żywiole! Jeśli nie masz nic do powiedzenia to lepiej zamilknij kalafiorze. Jedyną osobą, która pragnie chaosu w gminie jesteś Ty nie potrafisz napisać nic innego oprócz swoich płaczliwych lamentów, że znowu Ci źle, że twoją szczoteczką znowu ktoś czyścił kibel. Co nas obchodzi twoja osoba, twoje zdanie i twoja obecność w internecie. Każdy od lewej do prawej strony uśmiechnie się w duszy jak już zamilkniesz bo odetną w psychiatryku neta.

 • Mao 2015-05-18 17:05:16
  Szanowny Panie Z takimi radami idź pan do urzędu doktor przyjmuje we wtorki w godzinach 12:00 - 15:40 za bagatela prawie 11 tyś.złotych miesięcznie. Pańska opinia na mój temat zwisa mi kalafiorem to tak na przyszłość, gdy będzie pan próbował jeszcze coś z siebie wypocić nie w temacie.

 • Ciekawski 2015-05-18 15:14:52
  Nareszcie komentarze długo wam to zajęło.Szanowny Panie Mao idż pan do lekarza dr Kóska przyjmuje w GZOZ w poniedziałki i piątki.

 • Mao 2015-05-18 14:50:56
  Szanowni Państwo Prywatność ? Jaka prywatność !? Władza chce o nas wiedzieć wszystko. W dążeniach do kontrolowania wszystkiego zawiązała się koalicja ponad podziałami. Co rusz na tym forum i na innych forach grzebie się w życiorysach, wysuwa się domysły kto jest kim, dopasowuję się ludzi do nicków i odwrotnie. Powszechne śledzenie ludzi tłumaczy się naszym dobrem ( jestem moderatorem znam wasze IP, nie podskoczycie mi, kęckie „dziennikarstwo” osiągnęło dno). A pole naszej prywatności staje się z dnia na dzień coraz mniejsze. Mam wrażenie, że następuje poczucie powszechnego schamienia wśród większości kęckich tzw.” elit”. No niestety, wskutek bezgranicznej miłości do Orwella wielu jego wyznawców nie rozumie, że większość z definicji jest g******. Pojawili się znowu reprezentanci politycznej cepelii i to z czasów głębokiej PRL. Jak widać z całą starannością przekopywano teren na metr poniżej dna i nie znaleziono lepszych kandydatów na stanowiska publiczne. Dopóki nie będziemy mogli nazywać spraw po imieniu, dopóty nie udawajmy, że mamy w Kętach demokrację i prawo do swobodnej wypowiedzi. Właśnie przez takich ludzi w Kętach nigdy niczego się nie osiągnie - myślenie takie doprowadziło do skłócenia mieszkańców na wszystkich możliwych płaszczyznach. Ludzie zamiast współpracować i wspierać się – niszczą ludzi o innych poglądach, innym spojrzeniu na miasto i rządzących. Nawet zwierzęta potrafią organizować się i współpracować ze sobą w interesie stada. Niektórzy jeszcze najwidoczniej nie dotarli, aż tak wysoko na drabinie ewolucyjnej.

 • Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...