FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Nie ma zgody na chuligaństwo. Pierwsze efekty zaostrzonej współpracy Gminy, Policji i Straży Miejskiej

Zaostrzone działania straży miejskiej i kęckiej policji przynoszą pierwsze efekty. Kilka dni temu na kęckim rynku posypały się mandaty. 

- W dniach 4 i 5 lipca wspólny patrol Policji i Straży w godzinach wieczorowych ujawnił dwóch kierujących, którzy w Rynku w Kętach uprawiali tzw.  drifting (technika jazdy samochodem polegającą na celowym wprowadzeniu auta w poślizg, podtrzymaniu i umiejętnym kontrolowaniu tego poślizgu, potocznie – brawurowa jazda niezgodna z zasadami ruchu drogowego – przyp. red.). Kierowcy obu samochodów zostali ukarani mandatami karnymi.  Pozostajemy w przekonaniu, że  więcej już nie będą łamać przepisów prawa o ruchu drogowym, a przede wszystkim poprzez swoją brawurową   jazdę nie będą zakłócać spokoju mieszkańcom Kęt wyjaśnia Grzegorz Środa, komendant Straży Miejskiej w Kętach.

- Gwarantuję, że działania tego typu będą systematycznie prowadzone na terenie naszej gminy mówi Krzysztof Jan Klęczar.Nie ma zgody na łamanie prawa. Mam nadzieję, że niebawem zobaczymy kolejne efekty zaostrzonej współpracy Gminy, Policji i Straży szczególnie w tych dziedzinach, na które uwagę zwracają mieszkańcy i radni – dodaje.

Komentarze

  • woj1986 2019-07-12 14:32:31
    To może lepiej żeby policja i straż miejska zajęła się patrolowaniem miejsc publicznych. Ostatnio praca policji daje wiele do życzenia. Od początku wakacji nie ma dnia żeby na kortach przy sobieskiego nie było jakiejś "imprezy" po godzinie 22:00 albo i później. Picie alkoholu a przy tym krzyki i głośne zachowanie "młodzieży". Kamery niby są, ale pytanie po co? Dla ozdoby? Na co tyle pieniędzy zostało wydane? Chyba nie po to odbudowano i wyremontowano ten teren aby odbywały się tam niechciane imprezy i zakłócały cisze nocna... Jest lato i ludzie chcą spać przy otwartych oknach! Niech ktoś w końcu przejrzy na oczy...

  • Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...