FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Pogotowie przeciwpowodziowe na terenie gminy Kęty

W czwartek, 23 maja 2019 r. o godz. 6.00 burmistrz Gminy Kęty ogłosił stan pogotowia przeciwpowodziowego. Sytuacja na terenie całej gminy jest opanowana, a cieki wodne są pod stałą kontrolą odpowiednich służb. W terenie działa obecnie większość zastępów OSP z gminy Kęty.

Burmistrz Krzysztof Jan Klęczar wraz z zastępcą Marcinem Śliwą są obecnie w magistracie i pozostają w stałym kontakcie z jednostkami w terenie.

Starosta oświęcimski zwołał na godz. 11.00 naradę w siedzibie Państwowej Straży Pożarnej, w której burmistrz Gminy Kęty weźmie udział.

W związku ze zmianą przepisów od 1 stycznia 2018 r. nowa instytucja Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie administruje rzeką Sołą i potokami na terenie gminy Kęty: Bulówką, Macochą Łęki wraz z Kanałem Ulgi Nowa Wieś i Kanałem Ulgi Bielany, Leśniówką, Szybówką, Potokiem Grodzieckim, Potokiem Maleckim.

Komentarze

  • Bazant 2019-05-23 12:21:48
    Dzień dobry chciałbym zaoferować swoją fizyczna pomoc w ciągu najbliższych 3 dni i nocy jestem gotowy do działania. W razie potrzeby pisać proszę w komentarzach.

  • Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...