FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Spotkanie trzech Rad

22 maja w Malinowym Lesie miało miejsce szczególne spotkanie radnych wszystkich Rad działających w naszej Gminie: Rady Miejskiej, Młodzieżowej Rady Miejskiej, Miejskiej Rady Seniorów.

Radni mieli okazję wziąć udział w warsztatach dotyczących tworzenia w gminie oferty turystycznej, poznać się, ale również wymienić się poglądami na temat walorów promocyjnych naszej gminy.

Spotkanie prowadziły trenerki z Fundacji Miejsc i Ludzi Aktywnych, które zauważyły, że takie spotkania mają duże znaczenie, ponieważ dają możliwość poznania pracy radnych i spotkania międzypokoleniowego. W warsztatach udział wziął również Burmistrz Gminy Kęty Krzysztof Jan Klęczar, który otwierając warsztaty zauważył, że jesteśmy jedną z nielicznych gmin, w której w tak harmonijny i sprawny sposób działają trzy Rady.

Komentarze

 • Mao 2015-06-11 16:00:06
  Panie Bolek uważam pana za inteligentnego człowieka, ale delikatnie mówiąc pan się kompromituje, czy sale-aule Domu Kultury to nie sale urzędu ? Czy z publicznych pieniędzy należy sponsorować prywatny interes( podobne zarzuty obecni radni będąc ww opozycji stawiali p.Bąkowi, podobnie było zresztą z ucztującą tam za pieniądze podatników tam SM)

 • bolek 2015-06-10 23:03:21
  Panie Mao , a gdzie na sali sesyjnej chciałby pan pomieścić tylu ludzi ? Niech pan pomysli trochę

 • Mao 2015-05-27 08:59:50
  Panie Bolek, a kto powiedział, że na tego typu spotkaniu- warsztatach ma być poczęstunek(jedzenie). To może sesje rady też róbmy w knajpach zamiast na sali sesyjnej. Przecież to jest jakiś kabaret, a podatnicy za niego płacą.

 • bolek 2015-05-27 00:25:22
  Panie Mao a w jakich salach Urzędu ? a poczęstunek to pan obsłuży ?

 • zawrat44 2015-05-26 13:29:48
  Myślę że do tych trzech rad powinni być wybierani mieszkańcy naszej gminy, a tu widzę ludzi,nawet z innego województwa. Czy to jest zgodne z jakim statutem, jeśi takowy te rady posiadają?

 • Mao 2015-05-25 14:49:18
  Ile nas podatników i mieszkańców to kosztowało i dlaczego wzorem p. Bąka znowu odbywa się to w prywatnym lokalu zamiast w salach urzędu ?

 • Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...