FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy!

Przez wiele wieków nasze miasto słynęło z targowisk i jarmarków. Ich tradycja jest przebogata i zdecydowanie warto ją kontynuować. Dlatego też jest nam niezmiernie miło już dziś zaprosić wszystkich mieszkańców Kęt i okolic na… Jarmark Bożonarodzeniowy!

To przedświąteczne wydarzenie odbędzie się w niedzielę 13 grudnia na płycie Rynku w Kętach. W trakcie imprezy zakupić będzie można wigilijne dekoracje oraz stroiki, bombki, światełka i łańcuchy, a przede wszystkim rękodzielnicze, oryginalne cacuszka, które z pewnością sprawdzą się jako świąteczne upominki.

Gorąco zachęcamy wszystkich lokalnych sklepikarzy i handlarzy, którzy w swojej ofercie mają tego typu asortyment i inne przedmioty związane z tematyką świąt Bożego Narodzenia i zimą, do zgłaszania chęci uczestnictwa w naszej imprezie.

Uwaga! Za miejsce pod stanowiska nie pobieramy żadnych opłat!

Na wiadomości i pytania czekamy pod numerami tel. (33) 844-76-00 wew. 165 lub 117, 519-190-011 i 519-190-069 oraz on-line (biuro@info.kety.pl).

Komentarze

  • jasiek 2015-11-17 13:21:22
    Brawo!!!! Chętnie skorzystam z oferty rękodzielników czy innych handlowców, tylko czy ceny ich wyrobów pozwolą zwykłemu "Kowalskiemu" coś kupić. Często handlujący na zasadach kramów odpustowych żądają za szmirę tyle ile za naprawdę cenne rękodzieło. Mam nadzieję że Urząd przyglądnie się bliżej takim handlarzom.

  • Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...