FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Budowanie marki miejsca: Spotkanie dla przedsiębiorców

Wczoraj w Sali Białej restauracji Rycerska odbyło się spotkanie przedstawicieli lokalnej przedsiębiorczości, gminnych władz i eksperta z Fundacji Miejsc i Ludzi Aktywnych, poświęcone tematowi budowania tzw. marki miejsca w naszym mieście.

Otwarcia spotkania dokonał II Zastępca Burmistrza Marcin Śliwa, który podziękował zebranym za obecność i chęć włączenia się w najnowsze działania Urzędu Gminy Kęty, mające na celu budowę kapitału społecznego sprzyjającego ogólnemu rozwojowi i promocji miasta.

Budowa marki miejsca to złożony, interdyscyplinarny proces twórczy, scalający doświadczenia, pomysły i inicjatywy mieszkańców, lokalnych przedsiębiorców, środowisk kulturalnych i magistratu. Łączy w sobie zagadnienia ekonomii, turystyki, marketingu terytorialnego oraz socjologii. Wymaga również dogłębnych analiz.

Dlatego też Fundacja MiLA uprzednio przeprowadziła badania ankietowe i szereg spotkań, w trakcie których wypracowała ogólny schemat strategii marketingowej, która może zostać wdrożona w Kętach. Wnioski przedstawione zostały uczestnikom spotkania w formie eksperckiej prezentacji. Zaproszeni goście podkreślali zainteresowanie poruszonymi tematami i bardzo pozytywnie ocenili planowane działania.

Zanim jednak rozpoczną się jakiekolwiek prace związane z wdrożeniem marki miejsca, Urząd Gminy Kęty przeprowadzi kolejne spotkania dla przedsiębiorców, na które już dziś serdecznie zapraszamy.

 

Komentarze

  • bolek 2015-12-10 23:36:57
    Mao za Bąka nie było takich działań teraz się coś zaczyna dziać to tobie znowu źle ? weź się chłopie wyprowadź z Kęt najlepiej do Malca.

  • Mao 2015-11-16 18:19:08
    @ janczar Co się dzieje i jaką promocję miasta pan tutaj zauważył?. Zwłaszcza patrząc na frekwencję.

  • janczar 2015-11-13 17:50:48
    Nareszcie coś się dzieje w temacie promocji Kęty.

  • Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...