FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Otwarty Narodowy Konkurs na Parlamentarzystę

Szanowni Państwo.

Stowarzyszenie Obywatelska Rzeczpospolita Polska, które jest koalicją obywateli i organizacji pozarządowych, powoła Komitet Wyborczy i wystawi w najbliższych wyborach parlamentarnych listy wyborcze do Sejmu RP, z bardzo merytorycznym programem, pozbawionym jakichkolwiek elementów partyjnych, ideologicznych i światopoglądowych. Ponieważ w naszym programie przewidujemy reformę administracji rządowej połączoną z likwidacją Senatu, nie będziemy wystawiali list wyborczych do Senatu RP.

Na naszych listach wyborczych mogą znaleźć się wszystkie osoby akceptujące nasz program, bez względu na światopogląd, przekonania polityczne, przynależność partyjną, wyznanie, kolor skóry, orientację seksualną, stosunek do gender, in vitro, Okrągłego Stołu, grubej kreski, katastrofy smoleńskiej, czy tysiąca innych spraw, poza politykami, którzy już w polityce uczestniczyli, będąc w Parlamencie lub rządzie w okresie ostatnich kadencji.

Nie będziemy narzucali żadnych kandydatów na listy wyborcze, chcemy stworzyć ramy organizacyjne dla uruchomienia inicjatyw oddolnych. Dlatego po raz pierwszy w historii naszego kraju ogłaszamy Otwarty Narodowy Konkurs na Parlamentarzystę.

Zapraszamy Państwa do udziału w tym Konkursie. Pokażcie wszystkim politykom czerwoną kartkę i weźcie losy kraju we własne ręce. Tezy naszego programu oraz szczegółowe warunki i zasady Konkursu, znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.obywatelskarp.pl

Zgłoszenia należy nadsyłać w terminie do dnia 31 maja 2015 roku, na adres mailowy: zarzad@obywatelska-rp.pl Ta skrzynka została uruchomiona specjalnie do przyjmowania zgłoszeń w tym Konkursie. Każdy zgłaszający swoją kandydaturę otrzyma mailowe potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.

Z poważaniem

Dr Włodzimierz Zydorczak
Prezes Zarządu Krajowego
Obywatelskiej Rzeczypospolitej Polskiej

Komentarze

  • Krystian 2015-05-27 17:41:29
    Zastanawiam się jakim kryterium kierowali się redaktorzy InfoKęty decydując o publikacji powyższego artykułu. Przecież to nic innego jak agitacja wyborcza przed wyborami parlamentarnymi. Niby inicjatywa oddolna, niby konkurs, pokazanie czerwonej kartki ble ble ble... Niby nie poparli żadnego kandydata na Prezydenta RP a jeszcze tydzień temu po wejściu na stronę www.obywatelskarp.pl na początek atakowała nas reklama wyborcza Bronisława Komorowskiego. A to wszystko za nasze gminne pieniądze. Ciekawe czy jak inne komitety wyborcze wystąpią z prośbą o publikację inicjatyw i akcji ich komitetów wyborczych, czy redakcja Infokęty będzie równie chętna publikacji?

  • Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...