FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Wypadek samochodowy na ul. Oświęcimskiej w Nowej Wsi [aktualizacja]

W dniu dzisiejszym, 4 września, w godzinach popołudniowych doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych w Nowej Wsi na ul.Oświęcimskiej (DW948), na wysokości tartaku "Pryzma".

W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby, które zabrano na dalsze badania do szpitala. Działania polegały na wydobyciu poszkodowanego z samochodu i przekazaniu ZRM oraz zabezpieczenia miejsca wypadku.

Zadysponowane Siły i Środki: OSP Nowa Wieś, OSP Bielany, JRG Oświęcim, ZRM, Policja.


AKTUALIZACJA

Jak wstępnie ustalili policjanci  37–letni mieszkaniec Kęt,  kierując samochodem marki Fiat,  podczas manewru skrętu w lewo, zderzył się z samochodem marki Skoda, którym kierował 61–letni mieszkaniec Raciborska, a który wykonywał manewr wyprzedzania - poinformowała rzecznik KPP Oświęcim asp. szt. Małgorzata Jurecka.

Do szpitala z obrażeniami ciała trafili kierowca oraz pasażer fiata.

W trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą okoliczności oraz przyczyny tego wypadku drogowego.

Komentarze

  • Naglik80 2017-09-07 20:57:17
    Witam jestem kierowcą samochodu fiata punto osobą kierującą samochodem podczas wypadku,z tego miejsca chciałem serdecznie podziękować wszystkim osobom biorącym udział w akcji ratowniczej Straży Pożarnej ,Ratownikom Medycznym,Panu i Paniom jadącym zaraz za nami którzy jako pierwsi udzielali nam pierwszej pomocy i wszystkim których nie wymieniłem serdeczne dziękuje..

  • kl 2017-09-07 10:03:58
    Witam jestem kierowcom samochodu fiata punto osobą która prowadziła samochod podczas wypadku,z tego miejsca chciałem serdecznie podziękować wszystkim osobom biorącym udział w akcji ratowniczej Straży Pożarnej ,Ratownikom Medycznym,Panu jadącemu zaraz za nami który jako pierwszy udzielał nam pierwszej pomocy i wszystkim których nie wymieniłem serdeczne dziękuje..

  • Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...