FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Światowej sławy modelka odwiedziła młode kosmetyczki w ZDZ w Kętach

Uczennice Liceum Kosmetycznego w ZDZ Kęty w ostatnich dniach odwiedził gość specjalny - modelka ze światowych wybiegów Ola Dutka, która wyjechała w świat podbijać wybiegi Sydney, Mediolanu czy Paryża.

Ola opowiedziała swoim rówieśniczkom o pracy i karierze. Dała także wskazówki dziewczętom zainteresowanym pracą w modelingu. Druga część spotkania odbyła się w nowoczesnej pracowni kosmetycznej, w którą wyposażona jest szkoła, gdzie uczennica klasy drugiej Kamila Kocierz wykonała dla modelki makijaż!

W Liceum Kosmetycznym w Kętach uczennice w ramach zajęć wykonują zabiegi w zakresie kosmetyki  pielęgnacyjnej, leczniczej i upiększającej, ale także poznają elementy mody, stylizacji i modelingu. Szkoła posiada już swoje sukcesy - po raz kolejny uczennice ZDZ przyjechały z ogromnymi z sukcesami z Regionalnych Mistrzostw Makijażu i Charakteryzacji w Bytomiu - III miejsce zajęła Natalia Koter, uczennica klasy II. Obecnie kosmetyczki przygotowują się do Mistrzostw Polski w Makijażu w Poznaniu. Dziewczęta brały także udział w profesjonalnych sesjach fotograficznych i modowych, m.in. dla marki 3forU.

Szkoły ZDZ charakteryzują się indywidualnym podejściem do ucznia, świetnie wyposażonymi pracowniami, miłą atmosferą i kameralnością.

ZDZ Kęty na nowy rok szkolny przygotowuje dla absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych ciekawą ofertę. Znane już Liceum Kosmetyczne i Mundurowe dopełnią profile turystyczny oraz klasa stewardess i stewardów! Technikum Informatyczne e-sportowe wzbogacą kierunki technik fotografii i multimediów - z innowacją e-reklama i twórca treści YOUTUBE oraz technik spedytor.

Spotkanie z modelką najsłynniejszych światowych projektantów rozpoczęło cykl zajęć związanych z Modą i Urodą oraz Zdrowym Stylem Życia dla uczniów kęckich szkół ZDZ.

Komentarze

Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...