FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Remont chodnika przy ul. Żwirki i Wigury

Trwają prace (i jeszcze potrwają do końca miesiąca) związane z remontem chodnika wzdłuż ulicy Żwirki i Wigury, na odcinku od przejazdu kolejowego do przedszkola nr 7.

Niektórzy pomyślą, że chodnik nie był przecież w aż tak kiepskim stanie. Owszem nie, ale nie był też w stanie idealnym. Trzeba pamiętać, że chodnik stanowi ważny łącznik osiedli z centrum miasta. Przy ul. Żwirki i Wigury, oprócz przedszkoli, znajdują się również inne ważne placówki - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej czy Dom Kultury.

Wspomniany odcinek wymagał interwencji związanej z licznymi obniżeniami, nierównościami i pozostałościami po wyciętych drzewach (karpiny). Wartość prac oszacowano na blisko 117 tys. zł brutto. Wiele kostek chodnikowych jest w dobrym stanie, dlatego zostaną zdeponowane i użyte przy okazji innych prac. Jednym słowem – nic się nie zmarnuje.

Komentarze

  • Mao 2015-10-07 19:30:16
    Panie Klęczar niech pan się zajmie raczej 3 x "K" KINDER & KUCHE & KIRCHE szczególnie tym ostatnim elementem, gdyż wiara w to że kęczanie są naiwni na niewiele się zdaje. Widać w Kętach nie ma ważniejszych spraw, potrzeb, na które można wydać tak duże pieniądze. Czekamy na kolejnie poważne inwestycje malowanie trawy,ciepłą wodę w fontannie, etc. Pozyskane kostki może warto przeznaczyć dla "biednych" kęckich klasztorów zamiast pompować tam pieniądze podatników. Jednym słowem – marnuje pan publiczne pieniądze.

  • bjakistam 2015-10-07 11:45:55
    Kiedy gmina planuje poprawić 12 niebezpiecznych i wybudowanych niezgodnie z wytycznymi GDDKiA łuków na nowej obwodnicy?

  • Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...