FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Żeromskiego już przejezdna!

-aktualizacja-

Mamy dobre informacje dla zmotoryzowanych. 6 września, w godzinach wieczornych został przywrócony ruch na całej długości remontowanej drogi.

 


Komunikat ws. otwarcia ul. Żeromskiego w Kętach

W odpowiedzi na licznie zapytania mieszkańców dotyczące otwarcia ul. Żeromskiego w Kętach, informujemy, że zarządcą drogi jest Zarząd Powiatu w Oświęcimiu. W jego imieniu przebudowę ulicy prowadzi Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu.

Po zaczerpnięciu informacji w Starostwie Powiatowym o planowanym terminie przywrócenia ruchu na tej drodze otrzymaliśmy odpowiedź, że ruch zostanie przywrócony niezwłocznie po zakończeniu wykonywania oznakowania poziomego na tej drodze oraz po dokonaniu odbiorów wynikających z przepisów budowlanych. Biorąc pod uwagę obecne warunki pogodowe nie została określona dokładna data otwarcia drogi.

Komentarze

  • mieszkaniec 2016-09-06 21:53:45
    Jeszcze jedna uwaga na temat tej drogi . proszę sobie przejechać całą drogą przed odbiorem. Jadąc od Bielska za przejazdem jest znak " zakaz wyprzedzania " zaraz za nim stoi znak " koniec zakazu wyprzedzania" następnie tuż przed zakrętem znowu znak " zakaz wyprzedzania" a zaraz za zakretem : " koniec zakazu wyprzedzania" i na tej prostej zaczyna się rajd kierowców. Czy nie można zostawić tak jak było parę dni wcześniej tzn. "zakaz wyprzedzania" na całym odcinku od przejazdu do zabudowań ? Pytam dlatego , że było bardzo spokojnie na leśnej , bo kierowcy stosowali się do tego zakazu .

  • Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...