FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Nocny krzykacz za kratkami

Zakłócaniem ciszy nocnej, znieważeniem funkcjonariuszy Policji i Straży Miejskiej, a w konsekwencji przymusową „wycieczką” do miejsca odosobnienia zakończył sobotnie balowanie pewien 38-letni kęczanin. Mężczyzna zwrócił na siebie uwagę mundurowych w środku nocy na os. 700-lecia w Kętach. 

– Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę około godziny 01:50 na osiedlu 700-lecia w Kętach,  gdzie funkcjonariusze interweniowali wobec grupy głośno zachowujących się, nietrzeźwych mężczyzn. Podczas interwencji okazało się, że jeden z mężczyzn nie reaguje na polecenie zachowania się zgodnego z prawem i w dalszym ciągu krzykami zakłóca ciszę nocną. Dodatkowo zaczął znieważać słowami wulgarnymi interweniujących wobec niego funkcjonariuszy Policji i Straży Miejskiej, więc został zatrzymany i trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji – relacjonują całe zajście służby prasowe KPP Oświęcim.

Swój na pozór błahy wybryk 38-latek przypłaci grzywną za zakłócenie ciszy nocnej. Za znieważenie funkcjonariuszy grozi mu natomiast kara nawet do jednego roku pozbawienia wolności.

Komentarze

  • Mao 2015-09-29 19:45:10
    Ja pytam co strażnicy miejscy robią w czasie swojej pracy w sklepach podjeżdżając tam służbowym samochodem(to chyba jakaś pomyłka lub totalne marnowanie publicznych pieniędzy?)Jak widać nie wszystko jest takim, jakim się wydaje zza biurka w urzędzie. Panie Klęczar może pan weźmie przykład z burmistrzów Brzeszcz, Kamienia Pomorskiego i zrobi oszczędności w kęckim budżecie likwidując Straż Miejską( bagatela 2mln złotych -pańska kadencja)bo przypominam panu, że to pan odpowiada za bezpieczeństwo, a jak panu to wychodzi widać na każdym kroku. Dla jednego burmistrza SM,jej "reorganizacja", granie w piłkę z komendantem okazała się gwoździem do trumny idzie pan w identycznym kierunku.

  • jasiek 2015-09-29 07:41:54
    To chyba jakaś pomyłka, o godzinie 01:35 strażnik miejski?

  • Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...