FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Konkurs Terra Flower Power – nie tylko 3. miejsce, ale i nagroda specjalna!

Dziś do Urzędu Gminy Kęty spłynęła bardzo miła wiadomość. Zdjęcie naszego ukwieconego Rynku, które magistrat zgłosił do konkursu Terra Flower Power – Najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce, trafiło do grona 10 najlepszych fotografii konkursowych!

Oprócz wyróżnienia, do Wydziału Rozwoju UG Kęty, który pełnił pieczę zarówno nad zgłoszeniem do plebiscytu, jak i bieżącym informowaniem o wynikach zabawy, a także zachęcał mieszkańców do oddawania głosów na Kęty, trafi także upominek, ufundowany przez organizatora plebiscytu – dekoracyjna donica ziołowa.

Na tym jednak nie kończy się przygoda Kęt z tegorocznym konkursem na najpiękniej ukwieconą miejscowość, w którym zajęliśmy 3. miejsce. Obecnie dział marketingu firmy Terra opracowuje szereg ciekawych niespodzianek wydawniczo-promocyjnych, które bazować będą na materiałach filmowo-zdjęciowych, wykonanych m.in. właśnie w naszym mieście! Nie pozostaje nam więc nic innego, jak z niecierpliwością oczekiwać na efekty pracy grafików, o których niezwłocznie poinformujemy.

Komentarze

  • jasiek 2016-09-21 07:23:14
    Brawo!!!!!! Tak trzymać. :-)

  • Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...