FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Poważny wypadek w Witkowicach [altualizacja] Pieszy zmarł w szpitalu

W dniu dzisiejszym, 19 grudnia o godzinie 16.45 w Witkowicach na ulicy Beskidzkiej doszło do poważnego wypadku drogowego. Jak wstępnie ustalili policjanci, 46-letni mieszkaniec Osieka, kierując samochodem marki Skoda, potrącił pieszego, 58-letniego mieszkańca Witkowic.

- W wyniku potrącenia pieszy doznał bardzo ciężkich obrażeń ciała i został przewieziony przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala - poinformowała Małgorzata Jurecka, rzecznik oświęcimskiej policji.

Policjanci ustalili, że pieszy był pod wpływem alkoholu. Dokładne okoliczności, w jakich doszło do tego wypadku, bada prokurator oraz policja.


AKTUALIZACJA (20.12.2017r)

Jak poinformowała dziś rano asp. szt. KPP Oświęcim Małgorzata Jurecka, wczorajszy wypadek w Witkowicach był śmiertelny.

- W wyniku potrącenia pieszy doznał bardzo ciężkich obrażeń ciała i został przewieziony przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala, gdzie zmarł - mówi Jurecka, dodając, że policjanci do późnych godzin wieczornych, pod nadzorem prokuratora, wykonywali czynności na miejscu zdarzenia, tak, aby zebrać dowody, na podstawie których w trakcie prowadzonego postępowania ustalone zostaną przyczyny i okoliczności tej tragedii drogowej.

Komentarze

  • don 2017-12-20 10:14:33
    Miejsce niebezpieczne już dawno powinno być tam zamontowane oświetlenie uliczne i próg zwalniający bo dzieciaki wychodzą tam ze szkoły ,a nic nie jest robione ,a kierowcy na pewno nie jeżdżą tam przepisowo !

  • Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...