FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Dzwon w Bielanach [Aktualizacja]

Dzisiaj o godzinie 16.10 w Bielanach na ulicy Kęckiej /DW 948/ doszło do zderzenia trzech samochodów. Aktualnie na miejscu pracują służby ratunkowe , w związku z tym droga jest zamknięta dla ruchu. Służby kierują objazdami.


Aktualizacja z godz. 18:21

Jak wstępnie ustalili policjanci 58-letni mieszkaniec Kęt, kierując samochodem marki Renault, zjechał na przeciwległy pas, gdzie zderzył się z jadącym z przeciwka samochodem marki ford, którym  kierował mieszkaniec Oświęcimia, a następnie z samochodem marki jeep, którym kierował mieszkaniec Kęt.

Policjanci ustalili, że samochód marki jeep jechał za samochodem marki renault i wypadł z jezdni w wyniku gwałtownego hamowania, a nie uderzenia przez pojazd.

Pogotowie ratunkowe przewiozło do szpitala 7 osób, w tym troje pasażerów jeepa – kobietę oraz dwoje dzieci w wieku 6 i 11 lat; kierowcę forda oraz dwóch pasażerów renault. Z kolei kierowca renault, który doznał najpoważniejszych obrażeń ciała został zabrany z miejsca zdarzenia helikopterem medycznym.
W dalszym ciągu droga w miejscu zdarzenia jest zamknięta dla ruchu.  

 

Relacja OSP Kęty (godz. 20:25)

Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, pomocy poszkodowanym oraz przyjęciu śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W zdarzeniu brało udział pięć Zespołów Ratownictwa Medycznego, JRG Oświęcim, OSP Nowa Wieś i trzy zastępy OSP Kęty.

 

Komentarze

  • and 2016-12-31 13:04:20
    Jestem kierowco jepp i to co pisza to jakies brednie nawetchamukca nie nacisnolem auto uderzone przez sprawce wpadło na mój pas ruchu na czołówkę uderzyła w niego i odbiło mnie do rowu

  • Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...