FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Udany weekend kęckich judoków

19 i 20 września 2015 r. w Wolbromiu odbyły się dwa turnieje judo.

Pierwszego dnia, podczas Otwartych Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski juniorów i młodzików, oprócz ekip z Polski, zaprezentowały się kluby z Węgier, Rumuni i Słowacji.

KS Judo „Hejnał” wystawił 4 zawodników, którzy zdobyli dwa srebrne medale. Konrad Garlacz w wadze 73 kg triumfował w kategorii juniorzy, a Bogdan Kornijczuk w wadze 42 kg w młodzikach. Z kolei Julia Gawron zajęła 4. miejsce w wadze 52 kg wśród młodziczek.

Dzień później odbył się Międzynarodowy Turniej Dzieci, w którym zdobyliśmy dwa złote medale: Nikola Kostka w wadze 36 kg oraz Jakub Nycz w wadze 42 kg.

Bardzo cieszymy się z wyników naszych podopiecznych i liczymy na dalsze świetne rezultaty w następnych zawodach.

Przy tej okazji przypominamy, że nadal twa nabór dziewcząt i chłopców do naszego klubu. Bądź Judoką.