FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

I KARAOKE w Domu Kultury - śpiewy, tańce i świetna zabawa!

W piątek, 9 marca, z inicjatywy Młodzieżowej Rady Miejskiej w Kętach odbył się I wieczór KARAOKE. Impreza, którą zorganizowano w sali klubowej kęckiego Domu Kultury zgromadziła ok. 25 osób w wieku 15 – 24 lat.

- Frekwencja mile nas zaskoczyła. Było karaoke, wspólny śpiew, tańce i świetna zabawa – mówi przewodnicząca MRM Żaneta Siwiec i dodaje, że wieczorek nie miał formuły rywalizacji.  – Każdy z uczestników otrzymał numerek, a na końcu odbyło się losowanie nagród ufundowanych przeze mnie oraz klub Kaffeja w Kętach – tłumaczy.

- Pomysł zorganizowania karaoke wpadł mi do głowy któregoś wieczoru. A ponieważ brakuje takich inicjatyw w Kętach, przedstawiłam go radnym, a oni poparli go jednogłośnie. Również bardzo pozytywnie odebrała naszą inicjatywę pani Sylwia Brzozowicz - dyrektor Domu Kultury w Kętach. Jak zawsze pomogła nam wszystko zorganizować i udało się znakomicie – opowiada przewodnicząca MRM, dziękując za wspaniałą współpracę Młodzieżowej Rady Miejskiej i Domu Kultury w Kętach.

Jak poinformowali organizatorzy, w planach jest organizowanie wieczorów KARAOKE przynajmniej raz w miesiącu. – Chcielibyśmy, aby jak najwięcej osób się z nami bawiło – dodają na koniec, zapraszając już dziś na II wieczór KARAOKE w Domu Kultury w Kętach, o którego terminie poinformujemy niebawem.

 

 

 

 

 

Komentarze

  • plusewaplus 2018-03-10 14:53:35
    Swietne wydarzenie , kreatywne i przekazujące empatię . Gratulacje :)

  • Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...