FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Kamienica Rynek 13 bez tajemnic

Dziś w oknach kamienicy nr 13 znajdującej się na Rynku pojawiły się plansze, przedstawiające koncepcję zagospodarowania pomieszczeń tego budynku. Wizualizacje pokazują, w jaki sposób władze gminy planują tchnąć nowego ducha w opustoszałą kamienice, w której znajdowała się Rogowa – lokal znany przed laty w całych Kętach.

Zamontowane tablice szczegółowo przedstawiają wszystkie kondygnacje i ich rzuty oraz wizualizacje poszczególnych pomieszczeń, dzięki czemu każdy już dziś może poznać przyszłe przeznaczenie kamienicy nr 13 i zamysły twórców koncepcji jej zagospodarowania.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nowo zamontowanych plansz, a wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej na temat budynku lub wnieść jakiekolwiek uwagi i wnioski do projektu, zachęcamy do udziału w otwartym spotkaniu konsultacyjnym, poświęconym właśnie „trzynastce”. Konsultacje odbędą się 20 września (wtorek) o godz. 17:00 w sali kameralnej Domu Kultury w Kętach.

Komentarze

  • ukaszek2nd 2016-08-25 03:59:37
    Witam. Bardzo się cieszę że w końcu pomysł renowacji owej kamienicy jest bliski realizacji ale chciałbym poznać koszt owej inwestycji?

  • Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...