FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Udane poszukiwania zaginionej desperatki

W dniu 26 maja 2015 przez dwie godziny policjanci i strażacy intensywnie poszukiwali 48 – letniej mieszkanki Kęt. Kobieta o godzinie 17.30 zadzwoniła na numer alarmowy Centrum Powiadamiania Ratunkowego informując, że znajduje się w trudnej sytuacji życiowej. Z rozmowy, wynikało również, że  może targnąć się na własne życie.

Informacja natychmiast dotarła do Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego, a następnie do policjantów i strażaków, którzy niezwłocznie wszczęli poszukiwania desperatki w rejonie rzeki Soły w Kętach. W trakcie poszukiwań  policjantowi z kęckiego komisariatu udało się nawiązać kontakt telefoniczny z 48 – latką. Funkcjonariusz tak pokierował rozmową, że kobieta w końcu podała opis miejsca, w którym się ukryła. W ten rejon natychmiast udali się strażacy i odnaleźli desperatkę. Kobieta była przemoczona i zmarznięta więc została przekazana pod opiekę ratowników medycznych, którzy przewieźli ją do szpitala.

Komentarze

  • jasiek 2015-05-27 12:10:50
    Jakaż potworna deprecha skłoniła tą Panią do takich kroków, ale jest nadzieja że po wyborach prezydenckich takich sytuacji nie będzie. Będzie praca, opieka socjalna dla matek, wczesne emerytury, dużo mieszkań dla młodych, no i wszystko co prezydent elekt obiecał w kampanii. Raj na polskiej ziemi :-)

  • Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...