FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Spotkanie w sprawie Parku Dziewońskiego

Urząd Gminy zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców na spotkanie konsultacyjne dotyczące przyszłości terenów sportowo – rekreacyjnych przy ulicy Sobieskiego w Kętach.

Zebranie odbędzie się w najbliższy czwartek o godzinie 16 w Sali Sesyjnej UG Kęty. Podczas spotkania zostanie przedstawiona i omówiona koncepcja przebudowy parku, która została przygotowana przez wyspecjalizowane biuro architektoniczne.

Przypominamy, że obecne władze Gminy stoją na stanowisku, że rewitalizację parku należy przeprowadzić w sposób kompleksowy a nie ograniczać się tylko i wyłącznie do przebudowy samych boisk.

 

Komentarze

  • marek 2015-08-06 13:35:10
    Chciałbym wreszcie zagrać w normalnych warunkach w tenisa ziemnego. Mam nadzieję że szybko zacznie się realizacja tego projektu. Trzymam kciuki!

  • Mao 2015-08-04 18:19:07
    Szanowni Państwo Bardzo dobry pomysł, czas zagospodarować to straszące miejsce z pożytkiem dla mieszkańców Kęt. Mam nadzieję, że po remoncie teren będzie objęty monitoringiem przez całą dobę, bo na kęcką Straż Miejską nie ma co liczyć( widać to po stanie tego miejsca i nocnych ekscesach na tym terenie). Nurtujące mnie pytania- na jakich zasadach zostało wyłonione biuro architektoniczne przygotowujące koncepcje przebudowy parku( konkurs ofert, przetarg, czy koleżeńska przysługa) i ile to podatników kosztowało, ile będzie kosztowała kompleksowa przebudowa parku i z jakich źródeł będzie finansowana( kolejny kredyt, czy może oszczędności w innej sferze)? Mam nadzieję, że mój "głos internetowy" zostanie potraktowany jako udział w konsultacjach i zostaną na spotkaniu udzielone odpowiedzi na w/w pytania.

  • Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...