FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Uczniowie z gminy Kęty nie odczuli piątkowego strajku nauczycieli

W piątek, 31 marca, miał miejsce, ogłoszony przez Związek Nauczycielstwa Polskiego, ogólnopolski strajk nauczycieli.

Do protestu przyłączyła się jedna placówka szkolna z gminy Kęty. W tym dniu nastąpiła zmiana planu zajęć dla dzieci, a część lekcji prowadzona była w formie opiekuńczo-wychowawczej. O wszystkich zmianach zostali poinformowani wcześniej rodzice.

Większość uczniów nie przyszła w piątek do szkoły. Tym, którzy przyszli, szkoła zapewniła opiekę i bezpieczne warunki nauki. Stołówka szkolna pracowała normalnie. 

Komentarze

  • Alf 2017-04-04 09:26:23
    Opowieści dziwnych treści...przecież wysłano informacje z mocną sugestią aby najlepiej nie posyłać w tym dniu dzieci do szkoły cyt:"Zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich rodziców, aby w dniu jutrzejszym (piątek 31.03.2017r.) ze względu na udział w Proteście Pracowników Oświaty nie posyłać dzieci do szkoły. Jednocześnie zapewniamy, że uczniowie, którzy przyjdą do szkoły będą objęci należytą opieką. Komitet Protestacyjny ZNP" Taak właściwa opieka...doskonale wiadomo na czym taka opieka polega. Na czym ten strajk polegał??? Na tym że siedzieli i pili kawę?? Ale na żebry w postaci kiermaszu czy festynu będą zapraszać bo to dla dobra dzieci i szkoły. Nie pasuje pracować za 3tys/miesiąc mając przy tym 179dni wolnego w roku? Drodzy belfrowie przecież mamy najniższe bezrobocie od 1990r grupa kęty potrzebuje rąk do pracy, zbliża sie sezon w kentpolu tez na pewno zapotrzebowanie całe bielsko cierpi na wakaty a wy kosztem dzieci robicie pośmiewisko pod nazwa strajk. Gdyby strajk odbywal sie w Warszawie lub chociażby pod kuratorium nie odezwałbym sie ani słowem,macie okazje walczcie,każdy chce dużo zarabiać(bo to przecież nie chodzi o likwidację gimnazjów) ale przyjść do pracy i nic nie robić mówiąc że sie strajkuje????

  • Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...