FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

STOP graffiti

Kęckie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych zaprasza wszystkich, którym obrzydły już zamalowane brzydkim graffiti ściany budynków, mury czy wiaty, do przyłączenia się do akcji „Zamaluj brzydkiego Wall'a”. Wspólnie możemy powiedzieć stop wulgarnym napisom i pobazgranym elewacjom!

Już 20 czerwca od godziny 9.00 ruszamy z akcją „Zamaluj brzydkiego Wall'a”. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie, będziemy mieli dla was farby, pędzle i inne niezbędne przyrządy do malowania oraz listę miejsc, którym chcemy nadać nowy blask. Od was oczekujemy jedynie chęci do pomocy, zaangażowania na rzecz Kęt i dobrego humoru. Do zobaczenia – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Zbiórka chętnych do wielkiego zamalowywania odbędzie się na Rynku w Kętach, a w razie niesprzyjającej pogody akcja zostanie przeniesiona na inny termin.

Czekamy na Was i liczymy na pomoc. Czystość naszej Małej Ojczyzny to nasza wspólna sprawa – podkreślają członkowie KSIS-u.

Komentarze

  • Mao 2015-06-17 14:05:39
    Kolejny raz pytam, co robi w Kętach Straż Miejska powołana do walki z wandalizmem , niszczeniem mienia publicznego i prywatnego. Chyba nikt w Kętach nie słyszał o "grafficiarzu" złapanym i ukaranym przez SM( kompromitujący ośmieszeniem tej służby było pomalowanie niedawno autobusu w centrum miasta). Wszystkim zresztą wiadomo oprócz władz miasta, że prawie 100% aktów wandalizmu odbywa się w czasie gdy SM nie pracuje czyli po godz. 15 Panie Kleczar próbuje pan robić porządki w Kętach niestety brakuje panu odwagi na walkę z tą patologią podległą panu i za pracę której pan odpowiada.

  • Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...