FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Zaproszenie na wernisaż wystawy Kai Dudek w Domu Kultury w Kętach

Dom Kultury w Kętach zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa autorstwa Kai Dudek. Uroczyste otwarcie wystawy „Piękno zapamiętane” odbędzie się 18 maja o godz. 18:00 w Domu Kultury w Kętach (galeria na parterze).

Kaja Dudek to z wykształcenia mgr filologii polskiej, z pasji - artystka. Inspiracje czerpie z otaczającego świata. Kocha kwiaty i drzewa, które są najczęściej spotykanymi motywami w jej twórczości. Jej wielka fascynacja witrażami zrodziła obrazy witrażowe. Wszystko to stara się przedstawić w niekonwencjonalny sposób wykorzystując tkaninę i skórę. Realizuje tylko własne pomysły, których nigdy nie powiela. Każda praca jest unikatowa. Brała udział w wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych w Kętach, Krakowie, Kozach, Bielsku-Białej, Hałcnowie, Mikuszowicach, i we Włoszech. Jej prace znajdują się w kolekcjach prywatnych w USA, Australii, Francji, Anglii, Austrii, Holandii, Niemczech, Włoszech i Węgrzech. Bierze czynny udział w życiu kulturalnym swojego środowiska. Jest członkiem Stowarzyszenia Twórców Małopolski Zachodniej Pasja oraz Małopolskiego Stowarzyszenia Twórców Kultury w Krakowie.


Komentarze

  • lilka123 2018-05-17 16:53:36
    Kaja Dudek to z wykształcenia mgr filologii polskiej, z pasji - artystka. Inspiracje czerpie z otaczającego świata. Kocha kwiaty i drzewa, które są najczęściej spotykanymi motywami w jej twórczości. Na swój niepowtarzalny sposób kocha również zwierzęta, przerabiając je... na obrazy...

  • Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...