FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Na basenie w Kętach wreszcie zapłacimy kartą

OSiR w Kętach wprowadza kolejne udogodnienia dla swoich klientów. Od kilku dni w kasie Krytej Pływalni można regulować płatności w formie bezgotówkowej. Wprowadzenie terminala płatniczego jest pierwszym krokiem w kierunku dostosowania pływalni do aktualnie obowiązujących standardów obsługi. W najbliższym czasie dyrekcja OSiR planuje przygotować ankietę dla wszystkich klientów, którzy na co dzień korzystają oferty ośrodka i zapytać w niej o ewentualne sugestie i opinie związane z funkcjonowaniem kęckiego OSiR-u.

Na prośbę dyrekcji publikujemy również ogłoszenie dotyczące wolnych powierzchni reklamowych i aktualnie obowiązujących stawek za umieszczenie reklam. 

Komentarze

 • admin 2015-07-20 09:07:09
  Zgodnie z punktem 7 regulaminu forum przypominamy o zakazie umieszczania w komentarzach treści nie związanych z tematyką danego artykułu i treści obrażających inne osoby

 • marek 2015-07-20 08:55:15
  I bardzo dobrze!, może powoli zacznie się coś zmieniać na lepsze, czasami trzeba zacząć od małych kroków. Zróbcie coś jeszcze z tą nieszczęsną kawiarenką. Chciałbym się w końcu napić tam dobrej kawy i zjeść dobre ciastko. Kawiarenka powinna być czynna dłużej!

 • Tadeusz 2015-07-20 08:27:51
  Posprzątać zawsze można i trzeba.Natomiast Panie nieMaokompetentny, Pańskie sumienie nie bardzo się da.Pisze Pan tu i od razu insynuacje:"Do pseudo-dziennikarzy Info, przed kolejnym cenzurowaniem moich postów nie zapomnijcie Państwo,że tę stronę łożą podatnicy podobnie jak na wasze pensje." Szaleje Pan na forum GK i sam Pan cenzuruje sugerując,że Paskie zgryźliwe posty są usuwane.A tym czasem Redakcja je umieszcza. Moim zdaniem słusznie,warto prawdziwie ukazywać stan chorobowy.Może się Panu poprawi,dostrzeże Pan promyczek na niebie,optymizmem zionie,do kwiatuszka się schyli. Rodzinny Pan jest przecież-wszędzie wielka rodzina (?).Kłopot jednak z tymi gejami i tęczą: cytat z forum GK: "Światli kęczanie wyczekują zmian w Kętach, konstytucyjnego prawa do swobodnej wypowiedzi na stronach miasta, jak kanie dżdżu, jak gołąbki pokoju, jak wierni zbawienia, jak geje tęczy na niebie." Czy nie lepiej by wołał Pan: siostro (wielka rodzina( basen!

 • Mao 2015-07-17 16:12:22
  Szanowni Państwo Może zacząć jednak od innych udogodnień, czyli posprzątać ten basen z tego brudu, zalegającej wszędzie wody i smrodu. Wejście pod prysznic, czy do ubikacji na basenie to istny survival. Nie dziwi mnie też, że co jakiś czas słyszymy o kolejnym wypadku na basenie. Zastanawiam się jak ten basen przechodzi odbiory BHP i kontrole sanepidu. Kolejny dyrektor bez przygotowania fachowego, podobnie jak poprzednik, ważne że z "wielkiej" rodziny. Kęty dla kęczan z Bujakowa w myśl hasła wyborczego pana burmistrza. Do pseudo-dziennikarzy Info, przed kolejnym cenzurowaniem moich postów nie zapomnijcie Państwo,że tę stronę łożą podatnicy podobnie jak na wasze pensje.

 • Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...