FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Udogodnienia na basenie

Już ok kilku dni klienci miejskiej pływalni w Kętach mogą korzystać z drobnych, ale jakże istotnych udogodnień, które wpłyną na poprawę bezpieczeństwa i komfort użytkowania.  

Przechodząc do konkretów - przy schodach do jacuzzi zamontowano (wreszcie!) długo oczekiwaną poręcz umożliwiającą asekurację na mokrych schodach.

O niekontrolowany poślizg i upadek nie powinni martwić się również użytkownicy sauny, która zyskała atestowane maty antypoślizgowe. 

Komentarze

  • Mao 2015-10-12 16:32:09
    Szanowni Państwo Zgadzam się z przedmówcą, że to tylko kosmetyczne zmiany wymuszone pewnie wypadkami na basenie. Przykrycie brudu i płytek nie mających nic wspólnego z normami antypoślizgowymi nie załatwia sprawy. Kolejna ekipa zamiatająca istotne sprawy pod dywan zresztą nie tylko w tym temacie.

  • jasiek 2015-10-12 09:07:29
    A brud w szatniach i pod prysznicami zniknął?, a krany w prysznicach gdzie trudno ustawić zimną i ciepłą wodę która po naciśnięciu zaworu leje się 10 sekund, zostały wymienione?, a sitka pryszniców na zdezelowanych rurkach zniknęły?, aby można je było wymienić na bardzo funkcjonalne sitka zamocowane na stałe w ścianie. A "kawiarenka" nadal funkcjonuje, serwując kawę w tekturowych kubkach? Jeżeli nic z tych rzeczy o których piszę nie zostały zrobione, to po co się chwalić jakąś jedną poręczą i kilkoma m2 wykładziny. To jest śmieszne.

  • Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...