FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Ostatni tydzień głosowania w ramach budżetu obywatelskiego na 2016 rok

Szanowni Państwo,

5 października rozpoczęliśmy głosowanie w ramach budżetu obywatelskiego na 2016 rok.

Głosowanie zakończy się 19 października o godzinie 24:00. Uprzejmie przypominamy, iż w tegorocznej edycji nastąpiły znaczące zmiany, co do sposobu głosowania.

Głosować można tylko na jedno zadanie (1 znak X w odpowiednim polu w kolumnie Wybór) w ramach jednostki pomocniczej, którą się zamieszkuje, czyli w obrębie swojej dzielnicy bądź sołectwa.

Głosowanie możliwe jest w wersji papierowej w następujących punktach do głosowania oraz w wersji internetowej na stronie www.budzetobywatelski.kety.pl:

>>> Punkty do głosowania <<<
>>> Karta do głosowania <<<

Komentarze

  • Mao 2015-10-14 16:50:15
    Szanowni Państwo Zawsze byłem zwolennikiem budżetu partycypacyjnego, już za kadencji burmistrza Bąka mocno naciskałem by ten budżet w Kętach można było realizować. Niestety patrząc na niektóre zadania, ktoś próbuje zrobić z decyzji mieszkańców karykaturę ocierającą się o patologię.Przypominam, że budżet ma w równym stopniu dotyczyć wszystkich mieszkańców, a nie wybranych grup mocno krzyczących, nacisku lub lobbujących określone środowiska. Budżet partycypacyjny ma za zadanie pobudzać do aktywności mieszkańców i w oparciu o ich zaangażowanie budować społeczeństwo obywatelskie, wzmacniać dialog pomiędzy wszystkimi stronami biorącym udział w projekcie. W Kętach budżet zaczyna dzielić ludzi,wzbudzać kontrowersje i sprawiać że publiczne pieniądze nie wydaje się na rzeczy istotne, potrzebne miastu i jego mieszkańcom. Znowu komuś udało się wylać dziecko z kąpielą.

  • as 2015-10-13 21:35:20
    Towarzystwo Miłośników Kęt roznosi " pod drzwi" karty do głosowania z ZAZNACZONYM JUŻ ODDANYM GŁOSEM , na projekt przez nich forsowany czyli renowację krzyża. Jest to niezgodne z prawem nadużycie !

  • Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...