FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Oddajmy głos na nasz piękny rynek!

Nie trzeba nikogo przekonywać, że nasz kęcki rynek ma swój niepowtarzalny urok. My, mieszkańcy naszej gminy doskonale o tym wiemy a teraz dzięki internetowemu plebiscytowi na „Najpiękniejszy rynek w Małopolsce”, który organizuje portal Naszemiasto.pl, możemy o tym przekonać innych niedowiarków.

Zapraszamy do wzięcia udziału w internetowym głosowaniu, które będzie trwało do 7 września do godziny 12:00. Z jednego komputera można oddać 5 głosów na dobę. Głosować można również za pośrednictwem Facebooka (1 kliknięcie to 5 punktów w plebiscycie na daną kandydaturę). 

Oddaj głos tutaj: rynek!

Komentarze

 • Mao 2015-09-01 17:18:25
  @jony Trochę wiary przecież zgodnie z obietnicami wyborczymi burmistrza i zaklinaniem rzeczywistości przez przewodniczącego rady "Rynek wraca do gry", ale chyba tylko w "trzy karty", lub w butelkę wypijaną na rynkowych ławkach(gdzie SM) @ Tadeusz Nie interesują mnie takie plebiscyty, widać nie jestem patriotą by brać udział w tej dziecinadzie i jak pan pewnie zauważył nie o kształt tutaj chodzi.

 • jony 2015-08-29 06:59:45
  ten rynek to umieralnia, w słoneczne dni można zdechnąć od słońca, zresztą całe kety wymierają to widać po ilości lokali do wynajęcia ,wolę Andrychów

 • Tadeusz 2015-08-21 16:26:59
  Ja głosowałem na Tak. A po tych cennych uwagach Panie Mao:"... rynek to zlepek kiczu, złego gustu i totalnego braku wyobraźni estetycznej..."wszak nie można ożywić trupa."-to można wiedzieć jak Pan- gorący patriota- zagłosował? Ten "zlepek kiczu.złego gustu" itp. to już istnieje od dobrych ponad dwustu lat w tym kształcie. Pewnie,że wiele można naprawić i sądzę,że w tej intencji Kochana Władza kieruje pytania do nas,mieszkańców."Ożywić trupa"-w historii zdarzały się zmartwychwstania.Mam nadzieję,że w pogardliwych opiniach (Mao,tegra54) znajdzie się jeszcze trochę optymizmu.Moje widzenie naszego Rynku ma perspektywę ponad 50 letnią i różne wizje już były.I dalej to jest Rynek w Kętach.

 • Mao 2015-08-19 16:36:16
  @tegra54 Zgadzam się z panią rynek to zlepek kiczu, złego gustu i totalnego braku wyobraźni estetycznej. Czekamy oczywiście na spełnienie obietnic p. Klęczara- " Rynek wraca do gry" raczej to pobożne życzenie niż poważna obietnica wszak nie można ożywić trupa. Równie kuriozalnie wygląda apel przewodniczącego rady do mieszkańców o pomysły na "zagospodarowanie" tego badziewia. Zastanawiam się co robił pan Nycz, był pan blisko władzy która ten rynek tak spektakularnie spaskudziła i dziwnie pan milczał. Niestety nie miał pan pomysłu jak go ożywić już w momencie projektowania. Widać "mała" dieta nie pozwala Państwu samodzielnie myśleć stąd podpieranie się profesorami, tylko dlaczego nie z Harvardu. Co do automatycznego pojawiania się komentarzy, czasy ciemnogrodu i PRL-u dalej w Kętach mają się dobrze stąd wymagana komisyjna ocena postów piszących. Stąd brak mojego postu dotyczącego SM i krytykującego Kanika i Klęczara, macie panowie coś do ukrycia pytałem tylko o publiczną pracę i publiczne pieniądze.

 • ada23 2015-08-19 09:41:51
  Zanim zaczniemy głosować to dobrze by było aby osoby odpowiedzialne za infrastrukturę w naszym mieście przeszły się po rynku i zobaczyły jak ten rynek jest zniszczony .Przykładem są brakujące kostki granitu przy studzienkach kanalizacyjnych ,ruszające się płyty granitowe ,odsuwające się stopnie schodów przy banku PKO ,urwane od podstawy płotki ozdobne oraz brakujące oświetlenie.

 • tegra54 2015-08-18 20:23:15
  Komentarze nie powinny być akceptowane, tylko po kliknięciu "zapisz" automatycznie się pojawiać. Jeden warunek: nie zawierają słów obraźliwych i nie ubliżają nikomu.

 • tegra54 2015-08-18 20:20:42
  Większego betonowego szkaradztwa nigdy w życiu nie widziałem. 10000 punktów ujemnych dla betonowej pustyni. Nie ma czym się chwalić. Jak powinien wyglądać rynek - popatrzmy na stare zdjęcia. Fakt: ładnie odnowione kamienice wokoło. I tylko tyle. Nawet prawoskręt na ulicę Kościuszki został spieprzony = korki.

 • Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...