FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Kęcka Masa Krytyczna

24 października 2015 r. o godzinie 13:00 na płycie Rynku w Kętach rozpocznie się rajd rowerowy, którego celem jest zwrócenie uwagi na brak ścieżki rowerowej na trasie Kęty-Oświęcim.

Trasa przebiegać będzie od Rynku Głównego do Karczmy Młynówki w Łękach, drogą główną (DW948).

Zapraszamy osoby powyżej 16. roku życia.

Organizatorem jest Kęckie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych.

Komentarze

  • Wincent 2015-12-01 19:03:41
    cytat; "Ścieżka rowerowa którą można dojechać do Oświecimia istnieje." Gdzie?

  • Mao 2015-10-19 17:01:40
    Szanowni Państwo Rok temu mniej więcej o tej porze ktoś w swoim programie wyborczym obiecywał nam ścieżkę rowerową wyżej wspomnianą. Mija rok, zero efektów, zero pomysłów, zero pieniędzy zabezpieczonych na ten cel. Podobna ściema jak chwilowy pomysł pt. "Rynek wraca do gry" forsowany zresztą przez "przewodniczącego rady". Z jakim skutkiem można było zobaczyć niedawno na płycie rynku. Kilka osób opłacanych z publicznych pieniędzy postanowiło kilku osobom udowodnić, że potrafią czytać.Powoli mieszkańcy mają dosyć tego marazmu, degrengolady, kiczu, udawania, że coś się robi i coś się zamierza zrobić. Stąd inicjatywy oddolne -brawo KSIS za inicjatywę i pokazanie, że gdy tylko się chce można wiele zrobić dla tego miasta społecznie, nie za pieniądze podatników brane co miesiąc z kasy miasta. Władza publiczna przy wtórze radnych niech jednak zacznie oszczędzać i racjonalnie wydawać pieniądze, a nie wyciąga jak żul rękę po następną kasę. Mniej procesji, więcej roboty za coś wam płacimy i to nie "co łaska"

  • bjakistam 2015-10-19 10:54:59
    Znów napisze to samo. Ścieżka rowerowa którą można dojechać do Oświecimia istnieje. Kęty potrzebują Drogi Dla Rowerów lub Drogi Dla Pieszych i Rowerów.

  • Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...