FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Nieodpłatna zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i odpadów wielkogabarytowych

Urząd Gminy Kęty informuje, że na terenie Gminy Kęty odbędzie się nieodpłatna zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, chemikaliów (w szczególności farb, lakierów, środków ochrony roślin w puszkach lub opakowaniach, zabezpieczonych w workach) oraz odpadów wielkogabarytowych.

W trakcie zbiórki od mieszkańców zostaną odebrane wszystkie zbędne urządzenia, takie jak lodówki, zamrażarki, kuchenki, telewizory, radia, monitory, inne małe i duże AGD i RTV a także stare meble. Zużyty sprzęt, chemikalia oraz odpady wielkogabarytowe należy wystawić do godz. 7:00 przed wjazdem na posesje, w miejscu zapewniającym firmie odbierającej swobodny dostęp do nich.

Uwaga!

Urządzenia RTV, AGD niekompletne, tj. pozbawione części składowych, rozbite jak również zanieczyszczone substancjami pochodzenia biologicznego, chemicznego i toksycznego nie będą odbierane. Odbiorcą odpadów będzie Przedsiębiorstwo Komunalne „Komax” Spółka z o.o. w Kętach.

Harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych, chemikaliów oraz zużytego sprzętu elektrycznego  i elektronicznego RTV i AGD pochodzących z gospodarstw domowych, z terenu Gminy Kęty:

Kęty – miasto (teren osiedli mieszkaniowych oraz zabudowy jedno- i wielorodzinnej)

15.10.2015.r

Kęty Podlesie

19.10.2015 r.

Sołectwo Witkowice

22.10.2015 r.

Sołectwo Bielany

23.10.2015 r.

Sołectwo Łęki                      

26.10.2015 r.

Sołectwo Malec              

27.10.2015 r.

Sołectwo Nowa Wieś

29.10.2015 r.

Sołectwo Bulowice

05.11.2015 r.

Komentarze

  • bolek 2015-09-29 02:25:18
    i znowu ten sam scenariusz ludzie wyłożą rzeczy do godz 7 rano , a robią to zazwyczaj poprzedniego dnia i bedzie wyścig "złomiarzy" z wózeczkami , autami itp. a potem co się nie da sprzedać wyląduje w lesie na poboczach i dzikich wysypiskach . Litości przynajmniej zróbcie jakieś patrole policji tam gdzie ma być to odbierane , bo SM pracuje do 15 - stej . Pomyślcie trochę jak robicie taką akcję , bo w ten sposób zaśmiecacie tylko naszą Gminę

  • Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...