FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Ostatnie dni głosowania w ramach budżetu obywatelskiego na 2016 rok

Szanowni Państwo,

5 października rozpoczęliśmy głosowanie w ramach budżetu obywatelskiego na 2016 rok.

Głosowanie zakończy się 19 października o godzinie 24:00. Uprzejmie przypominamy, iż w tegorocznej edycji nastąpiły znaczące zmiany, co do sposobu głosowania.

Głosować można tylko na jedno zadanie (1 znak X w odpowiednim polu w kolumnie Wybór) w ramach jednostki pomocniczej, którą się zamieszkuje, czyli w obrębie swojej dzielnicy bądź sołectwa.

Głosowanie możliwe jest w wersji papierowej w następujących punktach do głosowania oraz w wersji internetowej na stronie www.budzetobywatelski.kety.pl:

>>> Punkty do głosowania <<<
>>> Karta do głosowania <<<

 


UWAGA!

Burmistrz Gminy Kęty informuje, że w trakcie głosowania nad zadaniami zgłoszonymi do budżetu obywatelskiego pomysłodawcy proponowanych inwestycji mogą prowadzić działania informacyjne i promocyjne w celu zdobycia poparcia. Jednocześnie uprasza się, aby osoby zaangażowane w tego typu akcje o charakterze agitacyjnym przeprowadzały je w sposób nienachalny, rzetelny i zgodny z powszechnie przyjmowanymi normami dotyczącymi promocji i reklamy.Komentarze

  • as 2015-10-14 14:03:18
    Towarzystwo Miłośników Kęt w dzielnicy Stare Miasto wrzuca do skrzynek WYPEŁNIONE JUŻ KARTY DO GŁOSOWANIA. JEST TO STRASZNE MARNOTRASTWO PUBLICZNYCH PIENIĘDZY! Na dodatek niezgodne z prawem. 25.10 też dostaniemy karty z zaznaczonym krzyżykiem?

  • Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...